Re: Re: nie tak zhurta

Július | 20.03.2017

udo, až chceš, aby som s tebou diskutoval a reagoval na tvoje otázky, tak sa nauč diskutovať bez invektív, manipulácií a osobných útokov. Až máš potrebu robiť zo mńa biorobota a blázna, tak si diskutuj s inými. Nereagujem totiž na takých diskutujúcich, čo si potrebujú na iných riešiť osobné ego, zlyhania a neschopnosť vecne , bez urážok argumentovať.
Mňa osobne sa to nedotkne, uraziť ma može iba človek, ktorého si vážim a nie anonymný diskutér, ale nemám záujem s takým viesť diskusiu.

"Aby sa cirkvi mohli očistiť od bahna jelít, znova ekumenicky spojiť a tak i všetky ostané náboženstvá. Nie zničenie ich, ale korekcia pod zástavou zdravého sedliackeho rozumu, alebo ak chcete aj Krista, ktorý bol božím dietkom rovnako, ako ty, ja, alebo hocikto iný. Tak i vravieval. No ako ty nie si Boh, ani ja, ani on ním nebol. V tom má zasa i judaizmus pravdu, že Boh vkutku vyzerá byť jeden, i keď isto nie taký ako ho Zákohn Starý popisuje."

Ekumenické spojenie a jedno svetové náboženstvo presadzujú globalisti ,čo chcú NWO a realizuje ich ich výkonná zložka slobodomurárov v politike.
Že ti judaizmus sadne, ohľadom Boha, mi je jasné...

"Prečo myslíš, že si vaši kápovia nikdy s kápami pseudoislamu, pseudojudaizmu, pseudobudhizmu, pseudohinduizmu, marxizmu..atď nesadli a neporozprávali sa, na čom y sa zhodli, na čom nie, prečo a čo lepšie by navrhli?"

V minulosti preto, že ich náboženstvá boli odlišné a niektoré sa stavali a stavajú priamo nepriateľsky ku kresťanstvu.

Od II vatikánskeho koncilu, kedy konečne zvíťazili lóžoví bratia infiltrovaní v RKC na vrcholových pozíciách možeš pozorovať vytúženú ekumenickú zmenu v štýle new age, presne, čo ti, zdá sa, vyhovuje.

Přidat nový příspěvek