Re: nie tak zhurta

udo | 19.03.2017

Ja som si nikdy nenárokoval absolútnu pravdu,
netvrdil, že ju prinášam v poslednej inštancii
a nesúdim!
Ak ste ma v tomto zmysle nepochopil, išlo rozhodne o nedorozumenie a bral som to tak, že z kontextu mojich príspevkov je tento môj zásadný postoj i Vám jasný.
Možno som sa ale v tejto veci mýlil..

Obávam sa, že vulgárne arogantným spôsobom sa tu snažíte súdiť asi najviac Vy Július. Preto vyvolávate také reakcie nie len u mňa.
Snažím sa dôrazne upozorňovať na podstatu potenciálnych chýb tej ideológie, čo tu presadzujte.

Ideológie "evanjelizácie" nás "divochov" na jatočné ovce.
Pýtam sa pre koho?
Potrebuje skutočný Boh azda otrokov?
Môže byť azda Otec Panom?
Môže chcieť Otec, aby sa mu vlastné dietky klaňali?
Milovali Ho, to áno, isto.

Neberem Vám Váš názor, no iné je, keď ho pretláčate do podvedomia druhým, hľadajúcim. Hoc pod zámienkou obhajoby svojho pohľadu na svet - imperatívnej absolútnej "pravdy" (dogmy)

Mojim cieľom je hľadať spoločné funkčné riešenia, čo najbližšie Bohu. Pritom som si istý, že i Vy by ste mohli s vašou inteligenciou pri hlbšom zamyslení sa (reflektovaní námietok, ktoré boli voči vašim postojom vznesené), mnohé doteraz opomenuté faktory do riešení tu priebežne postavených fundamentálnych otázok priniesť.

Napr. Načo sa Človek tu na Zemi obJavil?
Čo vyzerá byť úlohou ľudstva?
Úloha č. 1, 2, 3,..
V hierarchickom usporiadaní cieľového vektora z pohľadu Boha.
atď..

Inak dik za zopakovanie..aktualizáciu(?) a prezentáciu názoru našich zvláštnych bratov vo "viere", že by sme nezabudli, ktorým smerom sa moMentálne posúvajú.. Bo i s nimi, s Vami sme na spoluprácu v rámci jednej lode odsúdení, čo je fajn.
Držte sa Július a veľa zdravia
u.

Přidat nový příspěvek