Re: Re: Re: moj pohlad na knihu

Nikdo | 21.03.2017

Na dvojité překrucování dále nereaguji !


... Hledal jsem způsob, jak reagovat na Trolly.

Například zde:
Knihu jsem četl a je to zase zcela překroucené a vytržené z kontextu a musel bych hledat kde je text v knize a jestli je to vůbec takhle doslovně, tak si to nepamatuji - nic o žádném poprsí si nevzpomínám, ale možná tam zmínka je. Oslava komunismu tam nikde není, je tam popis jak funguje budoucí společnost, je sice označena jako komunistická (aby ji mohl vydat tak to musel takto pojmou , ale to je vše, nikde žádné prázdné přívlastky jako skvělá, nejlepší, jediná možná, s komunistickou stranou na věčné časy apod. Popisuje vztahy jak v budoucí společnosti fungují a je na každém jestli se mu to líbí (kdo třeba nikdy nemeditoval a nebo se nesetkal s krásou klidu, tak mu ani nemusí připadat zajímavá, například mne se vize budoucí společnosti moc líbila).

Je to nekonečná práce, protože troll z principu může překroutit vše a když bude chtít může trollovat do nekonečna. Domluva je možná, pokud je snaha domluvit se a dobrat se skutečnosti na obou stranách, ke spolupráci donutí pouze okolnosti, jinak si duše může hýčkat svého démona nebo jinak řečeno zůstane v klamu já, v klamu svého subjektivního pohledu - a bude se snažit vše bez alternativně zpochybnit a napadat detaily vytržené z kontextu.

Takže odpovím pouze jednou a další překrucování již nebudu rozplétat a moje druhá odpověď bude tato:


Na dvojité překrucování dále nereaguji !


Poznámka:
Je to subjektivní, ale diskutujících je víc a když se budu mýlit, někdo jiný může dát dobrou odpověď.

Přidat nový příspěvek