Re: Re: moj pohlad na knihu

tenot | 19.03.2017

na Vašu urážku nebudem reagovať.
Dokážem zhodnotiť, ktorý svet je lepší, ale komunistický a ani kapitalistický ním nieje.
Ale z knihy som naozaj nemal veľa vecí na zamyslenie. Čakal som nadčasové dielo, ale pritom išlo o tendenčné dielo o sláve a nádhere úžasného komunizmu, mnoho dialógov s tlstými rečami (preto som použil to prirovnanie, ktoré sa Vás dotklo a prinútilo útočiť na moju osobu). Prosím nevyčítajte mi, ak uvediem v nasledovných slovách pravdu, ktorá sa píše v knihe:
Komunista z planéty Zem je fyzicky nádherný, ženy majú nádherné poprsie (v knihe sa mnohokrát uvádza situácia, kedy muži sa na pozemské ženy pozerajú skrze sex). Neprejavujú city ale dokážu byť vášnivé pri sexe (prednáška Evizy pred tormanskými lekármi). V láske je potrebné sa oddat vášni a impulzivne a zaviesť erotickú výchovu detí. Fai Rodis sa na požiadanie umelca vyzlečie do naha a tancuje pred ním aby on mohol pochopiť fyzickú skladbu jej tela.

Pri všetkej úcte pane, napísať knihu o kritike kapitalizmu je ušlachtilé, ale takéto "detaily" (a podla mna čisté somariny) znižujú vážnosťtohto diela.

Přidat nový příspěvek