Je to velmi a velmi aktuální román

los/sol | 16.03.2017

Jednou jsem shlédl podobnou obdobu filmu, kdy z jiné planety vysílají cca po 300 letech posly, aby se podívali, jak lidé na Zemi žijí. A nikdo se nechtěl přihlásit, diskutovali, že to nemá cenu, jsou divocí, na sebe agresívní, ale nakonec někteří letěli. Tyto mimoZemské bytosti ve filmu měnili při setkání s lidmi jejich psychodynamické programování během vteřiny, takže takový pozemšťan, který se rozčílil na tuto mimoZemskou bytost, že jej zdržuje svou pomalou jízdou, a která na něj promluvila omluvně, náhle vystoupil z vozu uprostřed křižovatky a začal objímat stromy v parku a radovat se neskonale z přírody v parku. A takto to bylo se všemi, v obchodě s nepříjemnou prodavačkou atd. :)
Ovšem aktuálnost výše zmíněného románu je tato:
Známý mi nedávno povídá: "koupil jsem od Vietnamců rýži. Byla z Číny. Když jsem se podíval detailně, byla jedna jako druhá tedy nePřirodně unikátní. Vypadaly jako plastové strojově vyrobené korálky, které mají tu vlastnost, že ve vlhku a teple změknou.
Dále si můžete ověřit každý sám, že nanotechnologická věda si už brousí zuby na podzemní vody, aby provedla jakési úpravy. Lidé musí včas prozřít.
Když se kohokoli zeptám, jak je připraven na soudný den, neumí odpovědět. Ptám se tedy znovu, jinou otázkou: " Co tedy budete jíst?" Opět neumí odpovědět!
Korán:
"...ale vy, kteří vidíte, ALE NEVNÍMÁTE, i kdyby jste viděli kusy nebe padat, budete říkat, to je jen pára."
"...očekávej tedy den, kdy na nebesích se ukáže dým viditelný! .... a to bude trest bolestný!
A donekonečna se můžete dnes a denně ptát lidí kolem sebe: "co budete dělat? "
Oni však nevědí..

Přidat nový příspěvek