Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 08.03.2017

"Ako možu autori KSB písať v zmysle, že ktoré náboženstvo je najbližšie k Bohu ?

Podobně jako ty můžeš tvrdit že Ježíš byl Bůh, je to jejich subjektivní názor."

Rozdiel je v tom, že KSB sa neprezentuje ako náboženstvo alebo ideológia oficiálne. Takže je píšem svoje názory z pozície subjektívneho náboženského presvedčenia - svetonázoru a nie z pozície toho, že o sebe tvrdím, že moje názory sú výsledkom najlepšieho súčasného poznania vedy.A to je rozdiel.

O tom kto koho napadá si najlepšie urobí obrázok ten, kto si túto diskusiu celú prečíta a ja rozhodne nie som ten, kto tu najviac osobne niekoho napáda.

" JÁ mám pravdu a kdo má jiný názor, toho je třeba umlčet."

Zrovna tu napádaš ty mňa. Nikoho neumlčujem...

"Protože kdyby to bylo jinak, nemohl bys tak nesmyslně argumentovat a napadat ostatní proto, že mají vlastní názor."

Vyjadriť sa k názoru diskutujúceho ešte neznamená, že ho napádam.
Že islam je najbližšie k Bohu si kedysi tvrdil na diskusii ešte pred jej rozdelením.
Tú citáciu nebudem zdĺhavo vyhrabávať. Dokonca mne si odporúčal čítať korán, ktorého odkaz si v diskusii uviedol.

Rovnako tu dávaš články, kde sa o Mohamedovi píše ako o dobrom človeku ,v skutočnosti to bol dikátor, ktorý prepadával karavány, dával vraždiť svojich politických odporcov, žiadial výpalné džizju u ľudí, ktorí nekonvertovali na islam, potvrdzujú historici, ktorí sa podrobne koránom a životom Mohameda zaoberali.

Přidat nový příspěvek