Re: Re: názor

M.C. | 08.03.2017

Jsem si teďka přečetl názory, které od rána přibyly v diskuzi a nestačím se divit.
Otevřel jsem si tento článek dopoledne a postupně jsem ho po částech četl, když jsem měl čas, bez refreshování stránky, tak jsem tam furt viděl jenom první tři příspěvky bez té polemiky která se rozvinula.

Hox, Cico: Jdete do něj moc osobně. Já vím, že si o to trochu koleduje tím jak ze sebe dělá chytrého, ale i tak.
Július: A co kdyby sis - čistě akademicky - na chvíli připustil, že jsi KSB sice četl, ale díky svojí indoktrinaci učením RKC ses povědomě snažil napasovat přečtené myšlenky do svého schématu myšlení. Případně sis z toho vytrhal jenom něco.
Já taky některé myšlenky chápu ale neztotožňuju se s nimi a některé nechápu, resp. nechápu, jak se něco takového mohlo v lidské hlavě vylíhnout.

Nemyslím si, že by tu musela být nutně diskuze jenom pro příznivce, klidně i pro oponenty(neboť ve sporu pravda se rodí - nevím už kdo to řekl), ale pro takové, kteří vědí o čem je řeč a dokáží se držet tématu a snaží se dobrat pokud možno objektivní pravdy, ne jenom za každou cenu přehádat toho druhého. To už je potom jenom rétorické cvičení a na to je opravdu škoda času a úsilí.

Přidat nový příspěvek