Re: Re: Re: Re: Re: názor

los/sol | 07.03.2017

Při respektu k lidem z Petrovy církve a jiné církve, se nedá jednoduše odpovědět. Autoři KSB jsou také jen lidé. Odpověď na tuto otázku je složitá a vyžaduje mnoho znalostí obou stran. Abys mou myšlenku uchopil správně, musel bych vědět na jaké znalosti a zvyky mám navázat, což je nejrychlejší možnost. Jinak to bude můj názor a Tvůj názor a pak zcela jiný názor...
Z osobní zkušenosti ale vím, že pečlivému studiu KSB se očividně nikdo nechce věnovat. A to je jenom KSB! Kde je studium dalších materiálů, které brání lidem stát se člověkem?
Lidé si příliš zvykli na autority. Přeposílají si články, přepisují články, nejčastěji: "v televizi říkali..." Přitom je povinností každého z nás se imrvére učit, neposlouchat, co kde kdo říká, ale použít vlastní nabyté a nastudované vědění, které SÁM opakuji SÁM A SAMOSTATNĚ ANALYZUJE (taková analýza pak musí logicky vycházet a dávat odpovědi), k dosažení stát se člověkem. Takový člověk může být dál v církvi, což zase nemusí správně chápat někteří lidé z KSB.

Přidat nový příspěvek