Re: A co udelal Pjakin spatne, ze ho "Buh potrestal" takovou tragedii?

Dagmar | 21.02.2017

myslim ze nic neudelal spatne. nejsem jeste mistr vsech knih DVTR, ale studuji poctive jak mi cas dovoli. Ale mam nasledujici 10 letou zkusenost. Jsem jiz 10 let v opozici proti Pyramide. nejsem v zadnem organizovanem hnuti. Moje uroven je 1000000x nizsi nez Pjakinova.Mam jen dobreho advokata. Jsme sami. Zkusenost je tato: Pyramida na vas pusobi stejnou silou jakou vy pouzivate abyste ji , ve vasem zornem poli, ublizili. Pjakin hraje velmi vysokou hru a tak Pyramida pouziva velke prostredky. co se me tyce, Pyramida mi obstavuje pouze bankovni konta, snazi se mi sebrat dum a ordinaci. Ale Pjakin hraje vysoko, proto sila pouzita Pyramidou je obrovska. Ti co se nikdy Pyramide nepostavili a travi cas v nakupnich centrech a pred tv nebudou nikdy Pyramidou napadnuti a budou zit v klidnem spanku az do smrti. Stejna odpoved je, podle mych zkusenosti, na otazku: Co udelal Jezis Spatne? Odpoved: NIC. pouze sel kupredu bez ohledu na to, ze dostaval rany i na druhou tvar. Hlasal Pravdu, Cestu a Zivot. Tedy 180° opak toho o hlasa Pyramida: Lez, cestu de pekel a smrt. A tak Jezis neudelal zadnou chybu, pouze kracel a mluvil a vedel dobre proti komu jde. Jako Pjakin. Takze s tim Bozim dopustenim mi to taky jeste neni jasne. Pro Jezise to jasne bylo: "tam kam ja jdu, Vy jit se mnou nemuzete."

Přidat nový příspěvek