Donald Puzzle

Věžák | 01.03.2017

44 let poctivého studia US politického systému a jeho loutkovodičů ve mně vzbuzuje hlubokou skepsi k nadějím celého světa k další obamovské "změně", tentokrát v podání the Donald. Skepse vzrostla poté, co tři týdny před volbou udělal Trump dohodu s Adelsonem a v zápětí nato Killery provedla rituální politickou sebevraždu urážkou cca 95% US voličů označením za "deplorables". Jakoby jezdec apokalypsy Pence v zádech nebyl dost, the Donald akceptoval vládní tým válečných štváčů a hyen od Goldmanů. Původně jsem si myslel, že Donald byl dosazen jako krizový manažer hospodářského a finančního kolapsu USA, americký Jeltzman a moderátor světové války a ústupu USA z globální dominance. Agent soft landing. Teď mi připadá, že soft landing není v plánu, USA zřejmě skončí tak, jak začaly - s pistolí v ruce - pánbůh za všechny a každý za/pro sebe v podmínkách tyranie Deep State, FEMA campů, absence habeas corpus, zdivočelé ulice, co se vybije mezi sebou aniž by poškrábala Parazita a před smrtí pochopila, kdo jí ukradl duši i budoucnost a rozkradl, co se rozkrást dalo. Trumpovy kecy jen kupují čas US servisním elitám u Donaldových voličů, co už mají rostoucí bídy plné zuby. Na průkaz vlivu GP si počkám do dubna, kdy jeho čínský koník získá 17% podíl na IMF, a tedy schopnost blokovat prosazování zájmů US elit v globálním finančním systému. Už v květnu bude jasněji a věci se dají do takového pohybu, až to nebude milé. Tu ruskou mediální snahu hledat přítele, spojence i tam, kde nemůže ani teoreticky být, čím dál tím víc nechápu.

Přidat nový příspěvek