Re: Re: Pro Hoxe

Tony Clifton | 18.02.2017

Udo,
Ad "Převést". V originále ta věta zněla „kto кого́ переиграет“, což paní Irenka přeložila jako, „kdo koho převeze.“ U nás v ČR by se dalo, slovo převeZe (nikoliv převéSt, to slovo má totiž odlišný význam), v tomto smyslu, zaměnit za přechytračí. To mé podání „vyjebe“ mělo, ale své důvody.

Souhlasím s Dotazem, že „objektivně nerovná se pozitivně. Objektivně znamená podle pravdy“. Objektivně pozitivní mi tak trochu připadá jako pravda, kterou chcete zrovna slyšet. Jsem moc rád za JEHO názor, byť je třeba odlišný od názorů zdejší komunity.

Stejně tak mohu souhlasit s vaším názorem, pokud napíšete „Bo človek vskutku centrom vesmíru nie je tak, ako ani táto malá planéta“, ale zůstává mi rozum stát, pokud hned vzápětí svůj názor na svět deklarujete jako obecnou pravdu pro celý vesmír. To je ostatně problém celé zdejší a vedlejší diskuze. Za pouhý svůj názor jsem banován a jsou mi mazány příspěvky. Sám jste se mohl přesvědčit, k čemu to potom v extrému vede na vedlejším webu. Není mým záměrem zde apriori někoho provokovat, ale samotného mě provokuje, pokud si někdo uzurpuje svůj názor za obecnou pravdu a jiné názory tímto způsobem potlačuje. Udo, zkuste s tím něco udělat, protože to k ničemu dobrému, dle mého názoru, nevede. Cico a jiní si zde mohou řádit dle libosti a jiné mažete za třeba jen otázku, která se nehodí do vaší objektivně pozitivní pravdy, mozaiky. Kdo z vás je Bohem, aby měl istinu, že tím neubližuje jednotlivci nebo celku?

Ad "Nazarbaev..spojitost", to přece není tak těžké pochopit, co jsem tím mohl myslet. Buď má pravdu Hox, že je Nazarbajev věrný spojenec Putina, nebo má pravdu Pjakin, že je Nazarbajev jejich (GP). Nebo mají pravdu oba, potom je vše GP

Zkuste se mi vyjádřit alespoň k tomu banování. Je podlé na někoho reagovat a než mu umožnit odpovědi, tak ho rychle zabanovat a ani to neoznámit ostatním. Tímhle způsobem se zde tvoří pravda? Je to můj názor a zkušenost na obou webech

Přidat nový příspěvek