Re: ten na který si odpovídaql byl čisto jen argumenty

M.C. | 20.02.2017

Co se osobních útoků v příspěvku týká - měl sis odpustit hlášky typu: ,,Prečo sa všetci pítate tak hlúpo ? Ste všetci blbý ?" (sic!)
Už předtím jsem ti psal, že nikdo z přítomných se na nic neptal, ptají se jiní lidé.
Was ist das ,,blbý"? První známka toho, že člověk začíná dostávat rozum je to, že si uvědomí velikost své vlastní blbosti.
Blb si neuvědomuje nic a myslí si, že je mu všechno jasné.

Projel jsem si ten tvůj příspěvek znovu - jsou to opravdu jenom tvoje názory a postřehy plus z kontextu vytrhané odvolávky na to, co kdo napsal - to se dá za argumenty označit jedině po přivření obou očí. Jediné, co se dá označit za argument je:
,,Je to jednoduché - KOB nije jediná cesta. Szačí aj použiťvlastný rozum a mať otvorené oči a uši." (sic!). S tím se dá i souhlasit. Ale to je natolik všeobecné konstatování, že kvůli tomu ti ten příspěvek určitě nesmazali.

Pokud někde zmizelo celé vlákno beze stopy tak to já už vidět nemůžu. Pokud ses v něm snažil obhajovat názor, že jsme (kdo?) fanatici, tak to bych si rád přečetl. Aspoň bych se poučil, jak se ze mě stal fanatik.

Proč sis vlastně zvolil nick Ľudský Zdroj?
Vždyť to je urážlivé označení degradující člověka na jakéhosi biorobota, používané tam, kde nehledí na člověka jako na lidskou bytost. To už by bylo lepší ,,kašpárek", to je alespoň vtipné.
Je to o to podivnější, že jedním cílů většiny zde virtuálně přítomných je vymanit se z takovýchto škatulek a rozvíjet v sobě lidský typ psychiky.

Přidat nový příspěvek