Re: dookola opakuješ bezlogičnosť

M.C. | 19.02.2017

Jaké vaše argumenty mažou? Já jsem si ty odkazy na pastebin projel, protože mě to zajímalo a celkem vám smazali dva příspěvky.
Jeden, na který jsem reagoval a druhý, který se týkal toho, že vám bývalka utekla ke scientologům. Ani v jednom příspěvku žádné argumenty v obecně užívaném smyslu tohoto slova nebyly. Akorát vaše dojmy, názory a postoje. OK, i to má svůj význam, ale nejsou to argumenty.

To já nevím, co Veličko vidí nebo nevidí. To se musíte optat jeho. Já taktak stíhám sledovat Pjakina, sledovat ještě Velička, Zaznobina a ostatní už prostě nestíhám.
Cituju sám sebe z výše uvedeného příspěvku:
...... Mluvím-li na vážné téma a soustředím se přitom na přesnou a jasnou formulaci svých myšlenek, aby se v tom posluchač(i) dokázali bez problémů orientovat, tak se u toho zpravidla taky tvářím vážně a soustředěně. Konec citátu.
To, že hledím optimisticky do budoucnosti neznamená, že se viditelně směju. I když zrovna já se na lidi usmívám vždycky, když mi to připadá vhodné a mám na to aspoň trochu náladu.

Čili, soustřeďte se více na to, co Veličko říká, než jak se u toho tváří. Ano řeč těla je důležitá, ale je to pouze doplněk ke slovnímu obsahu sdělení.

Přidat nový příspěvek