Re: Re: Re: Re: Re: nesrovnalosti v nesrovnalostech

Nikdo | 12.02.2017

Nejsem proto, aby to byla válka, nepřítel je velmi silný, každý se počítá. Je ovšem někdy obtížné najít společnou řeč.

Zjistil jsem u sebe, že příliš tlačit na pilu je k ničemu a nikoho nepřesvědčím a to i když si jsem úplně jistý, že to mám srovnané (vyzkoušeno ne na internetu, ale z očí do očí). Součástí cesty je i najít způsob jak si předávat informace a neubližovat si.

Dám příklad: Byl jeden automobilový závodník a byl velmi hrubý, všechny urážel a všem se smál: "Co je Vám jsou to jenom slova, je to nic, jste padavky?" Pak mu někdo řekl a co máš v pneumatikách: "Pouhé nic, jenom vzduch a přeci na něm jezdíš". A on se od té doby změnil.

Možná to tak nemíníš - vsadím na "Tvoji upřímnost" (pozor, pravdu nejde schovat a dřív nebo později se vše ukáže) - Tvoje příspěvky působí arogantně a "schazovačně" a jsou tam i nadsázky, které vypadají jako záměrná lež (třeba s Antarktidou a rovníkem). A také to vypadá, že se nesnažíš KSB a DVTR studovat. Pak je potřeba se nedat odradit, když něco chce člověk dělat a je to srdcem, tak i když mu někdo nespravedlivě dá facku (je to ovšem silně subjektivní) tak se neurazí a bude v tom pokračovat (takové věci se stávají a nelze se jim vyhnout, a také se v nich láme chleba, jak to bytost ustojí). Za mne budu tvoje příspěvky číst, to je vše co pro Tebe mohu udělat.

Přidat nový příspěvek