Re: Re: Re: nesrovnalosti v nesrovnalostech

Nikdo | 11.02.2017

Jistě je to užitečné, ale ne pro mne, ale pozor je to neosobní mám i kamarády, u kterých se vyhýbám konfrontaci, protože se zaměří na nějaký konkretní detail, kterým je pro mně neefektivní se zabývat a dokazovat ho, ztrácím tím zbytečně čas i když je to třeba trochu jinak, když je celek a kostra v pořádku, detaily se postupně doladí a mohou být i trochu špatně, nejdříve je potřeba mít dobrý základ (lépe nechat něco v horší kvalitě a postupovat dál a věnovat se tomu nejpodstatnějšímu).

A beru zpět toho trolla, a přijměte moji omluvu. Zkusím to formulovat přesněji, tento způsob hledání je pro ně nevhodný a tluče se s mým přístupem kde prvotní je intuice a logika a fakta pak slouží k vysvětlení a rozluštění co intuice vlastně říká. Jsem ve stavu, že nepovažuji svůj světonázor za vykrystalizovaný a tudíž nejsem ve fázi ho dokazovat nebo konfrontovat s ostatními. Už jsem ho měl, ale po seznámení s KSB jsem ho vyhodnotil jako nedostatečný a nyní ho přeskupuji.

Podporuji užitečnost Vašeho jednání, protože se tím rozvíjí smysluplná diskuze a když to nezaujatě posoudím, nevhodně jsem sklouzl do osobní roviny. Určitě Vaše inteligence, pokud se uvnitř rozhodnete kopat za dobro může pomoci (beru to tak, že každým okamžikem znovu a znovu máme na výběr přiklonit se k dobru nebo sklouznout ke zlu - jako jsem tam sklouzl sám, když jsem Vás označil za trolla, jenom proto že je mi Váš přístup nesympatický)

Poznání zdar!

Přidat nový příspěvek