Re: BYL

Koloděj | 12.02.2017

Měl jsem .. po napsání prvního příspěvku sen, který to vše otočil... možná.
Viděl jsem Lízu v posteli s nějakým snědším chlapem, byl zkroucený , jako v bolesti. Dva muži se na scénku dívají přes skrytou kameru a jeden říká : "další dárce orgánů". Pak jsem jako viděl titulky, jak Líza zachraňuje ty, jimž už jinak není pomoci .. děti z Donbasu vozí do nejlepších Moskevských nemocnic ...

A náhle vidím Ikonu, kterou nikdo nemůže pošpinit, pracovnici prezidentova kruhu poradců pro lidská práva, někoho, kdo staví hospice i dětské domovy (samozřejmě ne ze svého, ale z peněz "vytřískaných" z regionálních orgánů moci ... přišel ji na to někdo ? Někdo. kdo seděl v letadle s ní ? Jak nejlépe odvrátit podezření ze sebe ? Být součástí velkého neštěstí ? A doufat v přežití. To samé udělal St.Claire. Mlčení pilotů během celé doby krize letu : Mohla mít Líza k nim přístup a "omylem" je bodnout jehlou s prudkým jedem ?
Byla světoznámá doktorka ..

Vsadila vše, aby zachránila svou pověst a ještě někoho, kdo v tom jel s ní ? Doktoři z "nejlepších moskevských nemocnic" jistě byli jejího plemene, kterému žádné peníze nesmrdí.

No - jen takový důsledek snu, kdy mozek to téma nechtěl nechat plavat. Neberte to vážně.

Přidat nový příspěvek