Rok 1968

Jara | 06.02.2017

si velice dobře pamatuju.Pamatuju si,jak nám bylo líto nejprve zavražděného Kenedyho.Potom 1968.Nedokázal jsem to tenkrát pochopit,jen jsem tušil,žeza tím musí být ještě něco zcela jiného,než se oficielně tvrdilo.Bylo mi 18 let.O pár let později to byly události v CHile,převrat a vojen.diktatura podporována USA loutkou Pinočetem.S odstupem let si myslím,že tenkrát bylo nemožné,aby Československo šlo jinou cestou a pootevřely se zde ,,možnosti západu".Taky to byla doba,kdy se začaly vyvíjet zcela nové typy zbraní,včetně působení dálkového ovládání lidské mysli.A jsou tu i prameny prastaré,z dějin,co nám všicni dodnes zatajují.Morava byla tisíce let jakousi hraniční oblastí mezi Slovany a Západním ůzemím sousedících Atlanů,Franků i Germán.kmenů.A opěrný bod na Mor.Velehradu je mnohem starší,než ,,skromné a mlhavé "zmínky v podobě Sáma.Existují dochované zápisy o knížatech už z 5.století( Veren moravský) aj.Po moravské jantarové stezce jezdili už Římani na sever až na ůzemí dneš.Polska,jezdili pro jantar,medovinu a ovčí vlnu aj.Toto místo bylo osídleno už před 20-24-26 tisíci léty ,bylo průchozí stezkou už od doby posledního zalednění mezi Alpami a Karpaty.A vždy patřilo Slovanským národům,byla to Hranice,kde byli Pacifikováni-Umořováni ti,co přicházeli loupit na ůzemí Slovanů.Moréna ,Mora,Mara,Marava ,Morava= místo uspání,přidušení,pacifikace nepřátel.Je potřeba pátrat po nejstarších dějinách.Řím nezničil a nespálil vše.Pravda je zcela jiná,ůplně jiná.

Přidat nový příspěvek