Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volna energia

Peter | 09.02.2017

ano, hovorim z vlastnej skusenosti. VF prijimac , ktory rovnako ako TESLA zabezpecite velmi velkou cievkou / co v podstate predstavuje velmi velku antenu/ / Tesla tymi velkymi cievkami zdokonalil Marconiho primac/ vam po premene VF na jednosmerne napatie dokaze dat az 0,8V. /ja som pouzil primac, ktory sa dal kupit ako stavebnica " primac volnej energie" ale v zaklade je to obycajna aj ked dokonalejsia krystalka. Spojenim troch primacov som dosiaho cca 1,5 volta jednosmerneho v dostatocnej prudovej sile aby roztocili jednosmerny elektromotorcek z nejakej rozbitej hracky , ktory bol na 3V.
Nechal som to bezat niekolko tyzdnou az kym cinsky motorcek sa mechanicky nezadrel. Ale este predtym som skusal ziarovky na nizke napatia. V starsich AR na tychto principoch davali navody na rozne testery VF poli a podobne. Preto som tu pisal ze bezdratovy prenos energie nie je nic nove. V pripade ze budete takyto primac stavat nezabudnite si tam dat ladeny paraekny rezonancny obvod a urcite budete v uzase ako sa primac prudovo vykonostne stabilizuje ked ho dostanete do rezonancie, tak ako som bol ja.

Přidat nový příspěvek