Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cico -oddany Ficovolic

jh | 10.02.2017

1. akykolvek otvoreny stret je momentalne nemozny. takze je potrebne sa akurat len pripravovat na to, co pride zajtra. ja sa teda v maximalnej moznej miere dovzdelavam na poli dejin, a zaujmovych oblasti ktore mam. 2. zaroven som toho nazoru, ze ako chlap chcem vyzerat ako chlap, a mat schopnosti ako chlap, takze moja snaha smeruje aj k tomu, mat schopnosti a vyzor tomu odpovedajuci. je to dobre na X veci, pocnuc sebavedomim, konciac realnymi rieseniami problemov, ktore inak denno denne mozes zazit. takze je to taka priprava na buducnost s dosahom do dnesnych dni. 3. dalej, nebyt ticho je dolezite, takze vzdy, ked je prilezitost, nenasilne vediem rozhovor s tymi, ktori chcu nacuvat. alebo ti, co este nechcu, tak im staci niekedy povedat jednu vetu a o mesiac uz budes mat pohodinovy rozhovor. takuto som mal minule skusenost. nemat strach povedat nazor, ktory zarezonuje na danom mieste tak, ako napr. medzi nami dvomi (mimochodom, nepresvedcil si ma o ficovi:) ). 4. byt k sebe poctivy je tiez dolezite, pretoze to pritahuje podobne zmyslajucich ludi. a ja chcem vytvarat mini komunity s tymi, ktori vidia veci podobne, pretoze clovek sam nezmoze nic, alebo mu riesenie trva prilis dlho.

su aj konkretne veci ktore robim, ale nemozem ich tu prezentovat, vyplyva to zo samej podstaty splnenia sa tychto veci, co dufam chapes.

Přidat nový příspěvek