Re: Re: Re: Re: Cico -oddany Ficovolic

jh | 08.02.2017

nejdem reagovat na vsetko, co si popisal, prepac, ale nie je cas. pozri, ako niekto moze chapat to, co si o mne napisal:
1. ked niekto pride a povie svoj nazor raz za cas, tak si akurat krmi svoje ego, ci este nieco horsie..
2. ked niekto pride s inym nazorom ako tvojim, je troll..
3. nikde som nikdy neprispel nicim, co by len na hony hovorilo, ze chcem riesit veci hura systemom, preco som teda hura patriot?
4. preco ma spajas s kotlebom? nikdy som k nemu nevyjradril sympatiu a ked to chces pocut, u mna zatial kotleba = 0 BODOV!

nie je pravda, ze k tebe citim nenavist! chapem totizto, ze jedno sme! tu proste len zapracovala tvoja fantazia, co ti nemam za zle, pretoze som sa ta dotkol tym, ze som povedal, ze ti vychadzaju bludy. konkretne som vlastne zareagoval na to, ze si tu an block vyhlasil, ze tiso nemohol spravit nic, nic nechapal a pod. uz minule ti udo nieco polopate vysvetlil ohladom slov. statu, a ty si vtedy povedal, ze to som nevedel, hoci este tesne predtym si tam mal nejake vypady na ludi ako ja, ktory sa snazili nieco popisat. tak ked neviem, nevyhlasujem bohorovne vyhlasenia, ked to tak nakoniec ani nie je! ja som dufal, ze si odvtedy temu pozries. keby si si ju troska pozrel, tak by si pochopil aj par veci, ktore maju suvislost s chovanim fica, aj ked to je len maly kamienok do pochopenia, preco fico u mna nie.

aby som to zhrnul, ak som sa ta dotkol, tak prepac. nie je potrebne triestit sily. tak sa maj a mozno zase niekedy.

jh

Přidat nový příspěvek