Re: Re: Cico -oddany Ficovolic

Cico Ciciak | 08.02.2017

Ach jaj.

>> ja pozorujem, u cica ciciaka specialne, ze sa bude vyjadrovat o comkolvek bez toho, aby mal danu tematiku aspon ako tak zvladnutu.

Ja mám pocit, že si to o mne myslíš vždycky, keď mám iný názor (na Fica) než ty. :)
To je len lacný pokus ma zdiskreditovať, inak by si ma zotrel min. 10 skutočnými argumentami.
Ktorú tematiku máš presnejšie na mysli?
Radšej miesto osobného osočovania menuj, v čom sa konkrétne mýlim, prečo a podlož to pádnymi argumentami.
Ja som o sebe nikdy netvrdil, že viem všetko a že sa nemýlim. Nevyjadrujem sa ku všetkému, tak tu láskavo nelži, iba k tomu, na čo si trúfnem a v rámci svojich vedomostí (rastiem postupne).
Inak, zaujímali by ma zdroje, z ktorých ty osobne čerpáš informácie a ich dôveryhodnosť (resp. prečo si myslíš, že sú dôveryhodné - dokáž to).


>> jedna vec je, ze si tu vsetci snazne citaju "hrube knihy", ale potom trt z toho, ked to nevedia zasadit do realii a nakoniec vlastne takto povychadzaju bludy.

Veľmi drzé a naduté tvrdenie.
Neviem, čo máš konkrétne na mysli.
Ja si myslím akurát opak, že tí, čo vážnejšie študujú práce VP-ZSSR sa na objektívnu realitu pozerajú omnoho triezvejšie a povrchné pravdy až bludy tu píšete len vy značne naivní hurá-patrioti a fanatickí anti-ficovci.

A ak nechápeš základnému objektívnemu zákonu sociálnych/biologických super-systémov a z toho vyplývajúcim procesom a tendenciám:

"Každý národ má len takú vládu, akú si v skutočnosti zaslúži. Treba ešte dodať, že vzhľadom na priemernú morálku a chápanie ovčanov.";

alebo že spoločnosť (kolektívna psychika) sa musí najprv nasýtiť potrebnou informáciou aspoň v minimálnej/kritickej miere, aby sa v nej mohli spustiť príslušné auto-synchronizačné procesy (tendencie) bežiace na podvedomých úrovniach psychiky jedincov;

tak vážne nemáš nárok tu niekoho kritizovať za naivitu a chybné uvažovanie.

Inak, prezraď nám, či si si aspoň niečo preštudoval od VP-ZSSR, keď sa k tejto problematike vyjadruješ (povedal by som s dešpektom, aspoň ja som to tak pochopil) a ako ich (alebo aj iné znalosti) ty konkrétne používaš v reálnom živote / v praxi.


Poznáš osobne Fica (alebo Kotlebu), alebo máš nejaké korporátne info, keď máš dojem, že to s nami nemyslí úplne úprimne (čo mimochodom nie je zas až tak dôležité)?
Dokáž to dôveryhodnými dôkazmi.


>> konanie fica sa v najlepsom hodnoteni da chapat tak, ze len obcas, tu a tam troska spomaluje nejake vplyvy, ale robi to vyslovene oportunisticky, nie je za tym ziadna konkretna agenda pre slovensko. jedna vec je, ze musi plnit urcite zavazky vyplyvajuce z clenstva eu ci nato, druha vec je, ze on nerobi nic na nizsich urovniach, aby zbranil zniceniu statnosti SR. pretoze ani nema s kym, ale horsie je, ze on ani nevie ako!

A čo by si mu konkrétne navrhol ty mudrlant?
Čo by si na jeho mieste robil ty osobne?
Mal by si gule vzoprieť sa takej obrovskej mašinérii, ktorá by ťa neváhala ani na sekundu odkrágľovať?

V podstate toto, čo si napísal, tak tu po celý čas tvrdíme aj my "zarytí" "KOBisti" (resp. značná časť), jak nás vy hurá-patrioti, kotlebisti a anti-ficoisti nazývate.
Nerozumieš písanému textu, alebo sem prídeš raz za čas kvôli nejakému cieľu (kŕmenie ega, alebo ešte niečo horšie?) prudiť bez toho, aby si mal aspoň rámcový prehľad o tom, čo sa tu predtým napísalo?
Skús radšej tvorivý prístup.


Veď, ak ste vy, čo nás tu neustále kritizujete, skutočne takí namakaní profíci a riadiči, tak sa to snažte zúžitkovať v praxi a ukážte nám blbým (aj Ficovi) cestu, jak sa to má správne robiť.
Ale na to vy nemáte a vo tom to je.
Hlavnou úlohou súčasnej vlády je zachovať ako-takú stabilitu krajiny, nakoľko vodcovia EÚ sa snažia o presný opak, lebo iba v takýchto základných podmienkach sa môžu schopní ľudia, ako ste údajne vy, postupne začať zapájať do verejnej činnosti a meniť spoločnosť.
Najprv ale musíte presvedčiť zvyšok národa o svojich kvalitách a adekvátnosti vašich návrhov, čo ale nepôjde, ak sa v ňom najprv nezvýši súčasná, žiaľ hodne tristná úroveň chápania obecných/základných vecí a zákonitostí spoločnosti (a tiež aj Vesmíru).
Čiže my v 1. rade potrebujeme rozhľadených ľudí (aspoň kritické množstvo), kádre sú druhoradé, tie prídu automaticky, ako sa začnú v spoločnosti prejavovať potrebné tendencie.

Přidat nový příspěvek