Re: Cico -oddany Ficovolic

Cico Ciciak | 08.02.2017

Prečo o mne "lentak" šíriš klamstvá, že údajne volím Fica a Smer, alebo že som zaslepený ficovec, keď som v skutočnosti nebol voliť už min. 10 rokov?
A keď sa Fica vôbec fanaticky nezastávam, len ho momentálne a myslím si, že celkom triezvo, hodnotím ako dnes jedinú reálnu a najoptimálnejšiu možnosť na Slovensku?
Kde konkrétne, napr. v tejto diskusii ho prehnane adorujem a glorifikujem?
Prečo sproste klameš?
Uveď jasný dôkaz.
Ten ty ale nemáš, je len v tvojej namyslenej hlave.

Veď aký má vôbec zmysel (z hľadiska udržania ako-takej stability spoločnosti, aby sa tá mohla postupne vyvíjať) takto permanentne zúrivo a často nevecne kopať do Fica a Smeru, alebo všade vypisovať ako papagáj, že Fico je prediktorov človek, Fico je prediktorov človek..., a tváriť sa pri tom premúdrelo, ak za nich zatiaľ na Slovensku neexistuje reálne lepšia alternatíva?

Takže ma takto primitívne osobne napádaj (a skôr hľadaj možnosti proto-dialektickej spolupráce miesto hegeliánskeho večného boja protikladov a poraď to aj niektorým zúrivým ĽSNS-ákom, často pomýleným a naivným, ak tam máš prístup).

Ja zas teba poznám z HS ako prívrženca Kotleba - ĽSNS a zatiaľ vidím, že si zostal zabrdnutý na názore, že: Fico je prediktorov človek a Kotleba je jediná možnosť, ktorá nás z toho vyseká.
To sú ale dosť povrchné znalosti a na reálnu zmenu nestačia.
Lebo, ak aj máš niečo prečítané od VP-ZSSR, tak jedna vec je prečítať, 2. adekvátne pochopiť a 3. primerane využiť nadobudnuté vedomosti a poznatky v praxi napr. pri analyzovaní obecného chodu vecí a adekvátnom použití výsledkov týchto analýz.

A ak má Kotleba, naštudovanú KSB a DVTR (nejako som si nevšimol a neviem, ako je na tom zvyšok členov ĽSNS a tých holohlavých hurá-patriotov, čo sa točia okolo ĽSNS), čo môže mať mimochodom aj Fico a iní, tak by ju mohol využiť napr. v oblasti marketingu "svojej" strany, ktorý je dosť otrasný, za čo môže do značnej miery aj on sám.
Mohol by začať napríklad tým, že sa teraz nebude zbytočne venovať téme 1.SR a problematike Tisa a spájať ich s ĽSNS (zbytočne tak iba rozdeľuje národ, čo napr. taký Putin nerobí); potom, že nebude zbytočne znevažovať SNP (nakoľko má pre náš národ hlavne symbolický význam); že sa v mene strany dištancuje od kadejakých "holohlavcov", čo sa okolo nej motajú, alebo že v strane zarazí používanie provokačného pozdravu: "Na stráž!", ktorý vyvoláva asociácie s fašizmom...
Ale asi na to (podobne ako Fico) nemá dostatočné páky, nakoľko ĽSNS je tiež podľa viacerých indícií iba (biblickým) projektom GP (založená 22. februára 2010), čo by si už mal ako "ťažký odborník-KOBista" na politiku vedieť.

Přidat nový příspěvek