Re: Re: Cico -oddany Ficovolic

Cico Ciciak | 06.02.2017

Inak, kedy kandiduješ, alebo zakladáš stranu ty slovenský Putin?

Veď ty len stále obecne trepeš (povedal by som, že väčšina tvojich názorov aj ohľadne Fica, až na tú naivitu sa zhoduje s mojimi názormi, ale aj napriek tomu sa budeš stále do mňa aj ostatných osobne navážať), ale nenavrhuješ nič konkrétne!
Čo ty vlastne tvrdíš, že Kotleba - ĽSNS je cesta a ako chceš o tom presvedčiť väčšinu Slovákov?
Ak nie, tak kto alebo čo je riešením?
Navrhni presný plán, miesto trepania obecných rečí, keď si údajne taký odborník, ktorý nás všetkých prevyšuje min. o triedu.

Len sa tu stále snažíš zhadzovať ľudí v každom tvojom komentári.
Možno máš prečítaných viacej informačných zdrojov než ja, čo sa týka niektorých tém (1. SR, Tiso...), možno si nejaký akademik (všetci byť nemôžu a ani to nie je potrebné), ale tvrdiť tu, že nedisponujem ani minimálnym informačným podkladom, tak to je poriadna drzosť.
V čom konkrétne trepem, prečo, potvrď svoje tvrdenia pádnymi argumentami, davaj chlapák.

Myslím si, že keby väčšina ľudí bola aspoň na takejto úrovni chápania a morálky ako som ja, tak by tu bolo omnoho lepšie, než je dnes.

Ale ty, miesto toho, aby si národ spájal, povzbudzoval a ukázal konkrétnu reálnu a funkčnú cestu, alebo jak sa dá ten tvoj údajne nesmierny intelekt a znalosti využiť v praxi, tak touto svojou činnosťou sa len neustále snažíš rozbíjať a podkopávať akúkoľvek snahu ľudí.
Neviem, či si to vôbec uvedomuješ, alebo to robíš zámerne.

Přidat nový příspěvek