Bez titulku

Olda | 03.02.2017

Vážení přátelé teď jsem přes paypal poslal peníze zaregistrovat se angličtina atd. pro mě docela porod navíc poplatek se mi zdá docela šílený no chtěl pomoci tak jsem poslal. Co mě však zarazilo jak mnozí zde uvažují z Pjakina bude bezdomovec, úvahy jaká matrice zasáhla, jestli to "oni" neuvidí kolik lidí mu posílá atd. atd. Za ty léta co ho sledujeme, co nám nezištně v mimořádném provedení (mluví na kameru) předává, přirostl snad k srdci a je pro nás tím jak nás oslovuje je to přítel Valerij, mysleme o něm jako o příteli nebo kamarádovi a pišme o něm jako o Valeriji. Je to obětavý člověk, který svým úsilím přispívá k vytvoření lepšího světa. Valerij svými vystoupeními vytváří jakési informační pole aby později mohla být přijata změna. Je nás možná málo, kdo sledují leva net ale máme to být my, kdo stojí v opozici pobečujícímu davu , byli jsme vsazeni do matrice tím, že sleduje levanet a snažíme se mít vlastní názor cesta zpět není možná matrice pracuje pracujme v ní rádi. Ještě chci přidat něco z mé praxe jogina. Cvičil jsem jógu v kolektivu a jóga otvírala ve mně to lepší, tělesná cvičení jsou tam důležitá ale spíš je jóga o výcviku mysli, na konci meditace jsme posílali světlo. Síla mysli může být docela síla sám jsem se o tom několikrát přesvědčil a proto mysleme na Valerije jak nejlépe dovedeme a vytvořme mu tak pole ochrany a pomoci.

Přidat nový příspěvek