Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nejenom financ-otroci

Matěj | 24.01.2017

Pane Hox!
Co míníte mojí nadřazeností, nepochopením a pokřikem ... hurá na ně? Když odečtu svůj prenatální a kojenecký věk, tak na sobě pracuji, cca 67 let. Netvrdím, že mám v hlavě pořádek, ale úplný svinčík to asi rovněž nebude. A tak se nedivte, že by pro mne bylo velmi milé, kdybych se dožil alespoň náznaku jakési pozitivní změny pro své vnuky. Tedy ne jenom samé sklopené hlavy na polospících tělech pospíchajících do nějaké montovny.
Ale když už jsme se dostali na tuhle "úroveň". Tak já jsem přeci nepopíral důležitost diskuse. A za hlavní stále považuji státi se člověkem. A ne být jako já, který během dne vystřídá několik nechutných psycho pozic. Což je bohužel z mě strany pravda a zároveň i ultimativní kravina.
Moje představa, co by mělo následovat je velmi prostá. Jde pouze o to, aby se co nejvíce lidských bytostí mohlo svobodně podporováno všemi státními i soukromými institucemi - státi člověkem. Metoda to pro moudré v moudrém světě velmi jednoduchá a účinná.
Je tu ovšem problém s tím moudrým světem, že? Zvláště pokud je řízení vykonáváno ne-moudrými. Takový svět zde paradoxně nedávno chviličku byl. Ovšem provázely ho hrůznosti z venku i zevnitř. Přeji dobrou noc. Matěj

Přidat nový příspěvek