Re: čisté vnútro človeka - skúsenosť so živým Bohom

PeterT | 15.01.2017

Po tej skúsenosti s tou oživenou matkou Stanovho spolužiaka v roku 2002, som bol s manželkou na jednom rodinnom stretnutí, kde sa Stano pýtal, či má niekto nejaký problém, s ktorým chce, aby mu Ježiš pomohol. Moja manželka povedala Stanovi, čo sa jej deje. On ju povzbudil, aby dôverovala v autoritu a moc slova Ježiša Krista. Súhlasila. Stano položil svoje ruky na je hlavu a začal sa v duchu a neskôr nahlas modliť.
Podobne ako pri tej matke.
Po modlitbe sa manželka cítila veľmi svieža. Na jej tvári som videl radosť a jej tvár bola oveľa krajšia.
Doma som si všimol, že ku problémom a výzvam v živote pristupuje s dôverou, aj sa vedela zasmiať. Pohybovala sa úplne zľahka. V jej prítomnosti som sa cítil veľmi dobre. Skrátka tak osviežujúco.
Na rodinné stretnutia so Stanom chodíme dodnes (rok 2017), v roku 2007 sa nám narodila dcéra (strach a obavy boli aj hlavnou príčinou neplodnosti). Od tej Stanovej modlitby za oslobodenie mojej manželky sú tie odpadávania celkom preč. Po nejakom čase som aj ja poprosil Stana o modlitbu oslobodenia, že aj ja chcem byť taký štastný, ako moja žena.

Přidat nový příspěvek