Re: Re: Cesta ke kořenům...

Skála | 04.01.2017

Zdravím vás Lin,
k těm řekněme mladým ( po plyšáku) narozeným lidem: Sám za sebe mohu říci, že mezi studenty technicky zaměřené VŠ to není vůbec špatné. Kdekdo pokud jej to lehce zajímá si relevantní informace vyhledá a udělá si tak reálný obrázek naší minulosti. Je pravda, že nejčastěji se do politického vedení dostávají lidé pomocí známostí a ty jsou podmíněné volnému času jedince. Tedy lze předpokládat, že studenti VŠ díky cca 5-ti rokům "volného" času navíc dosáhnou více známostí než středoškoláci a méně vzdělaní lidé a budou tak mít více známostí. Zároveň mají čas se zajímat a kriticky ptát na otázky ke kterým dospějí třeba i díky vzdělání. Osobně jsem se dlouhou dobu zajímal o ruskou historii 20. st abych pochopil co se zde dělo v době mích rodičů a porozuměl proč nemají Rusko rádi. Jak se říká po ovoci poznáte je. Jen je třeba aby lidi co jdou k volbám nezapomínali a ještě si dali práci a daného kandidáta si proklepli.
Jsem osobně moc rád, že jsem se dostal na tyto stránky, k materiálům KOB a dalším z fondu konceptuálních technologii v tomto úseku života, neboť mi to dává možnost zasáhnout a zvrátit stávající trend degradace lidí na bioroboty

Přidat nový příspěvek