Re: Re: Matrica VS Atentat

mdmml | 28.12.2016

Prehlasenie VVP o tom, ze je Rusko silnejsie ako akykolvek agresor, vnimam ako "skusku spravnosti" zo strany riadenia ruskej koncepcie globaizacie, ci Klinon a spol, ma moznost zneuzit technologie, riadiace struktury, znalosti a ich mozne pouzitie aj v pripadnom rucnom riadeni, doteraz techologicky a strukturne naleziace iba GP , Rusku a elitam GP zapracovanych v USA strukturach. S ohladom na ich dalsi postup a moznosti poznania stupna tohto stavu aj vzhladom na existujuce moznosti riadnia zo strany aj GP. Mozne dalsie prehlasenie, ze Kissinger (zvlastne meno) moze byt zapojeny do zmierenia Ruska a USA, moze znamenat, ze us elita sa dostala do bodu, kedy sa prostredníctvom tohto stupna udalosti, aspon zdanlivo dostala do bodu uznania tzv "statnosti" uznanej ako koncepcia globalizacie a nie jej nastroj a bude uznana ako dalsi clen pri stole. Teda ako povedal Pjakin, ze sa snazi dohodnut s GP, toto moze byt bod, pri ktorom sa im podadrilo dosiahnut stupna, ze sa s nimi ma jednat ako s clenom "klubu" a ma narok na podiel. Moj nazor , ze sa nezobralo do uvahy, ze to prehlasenie VVP smerovalo ku GP strukturam, ci pri stole nesedi hrac v maske, ktorému doteraz rozdaval karty, ele on uz hra iba za seba, na to, ze sa teraz zrata kolko je v balicku kariet a kolko je na stole....aby niekto neratal s cinknutym esom...

Přidat nový příspěvek