Zase nové fuj?

Croix | 21.12.2016

Škrtněte obiloviny a brambory z jídelničku a všechno základní do Evropy musíte dovézt, aby nebyl hladomor. Tyhlety průzkumy jsou vždycky podivné. Z toho, jakou si skládám celý život mozaiku, a co tady nejde vypisovat, bylo by to na knihu, mě - a nejen mě - vychází jako příčina nárůstu daných chorob spíš to, co v základních potravinách přibylo, než samotné "obiloviny," či "brambory." Je to podobné jako s rakovinou plic a kouřením. Všechny "studie" to dávají do příčinné souvislosti. Neříkám, že to nemá žádný vliv. Ale kouřilo se i desetiletí, století předtím, bez zvýšeného výskytu onemocnění. Přitom tyhle "studie" se vždy vyhýbají faktu stovek jaderných pokusných výbuchů v atmosféře a na zemském povrchu po 2. světové válce, který koreluje s prudkých nárůstem výskytu rakoviny plic z časového hlediska. Plus průmyslové znečištění atmosféru. Ale korunním viníkem prostě musí být cigáro (jsem celoživotní nekuřák). No a stran piva - samozřejmě, že všichni známe důsledky nadměrné konzumace alkoholu, alkoholismu /viz moderní definice alkoholismu.../. Ovšem nepodezírám FSU MU, že by chtělo nezištně vyjít vstříc postoji KOB ve věci zařazení konzumace alkoholu mezi nástroje genocidy. Všeho moc škodí, ale nutriční hodnoty piva nebo malého množství alkoholu třeba ve vztahu k oběhovému systému přinášejí zase jiné studie. Nemluvě zase o dalších faktorech - podle mnoha studií zase civilizační choroby způsobuje dlouhodobé překyselení organismu, v tomto ohledu jsou mnohá piva spíše pozitivním, neutralizujícím faktorem. Kdysi byla káva pouhá fuj pochutina fuj na vysoký krevní tlak vedle jedině zdravého zeleného čaje, dneska je plná antioxydantů a tlaku moc neškodí. Pokračovat by jsme mohli.... Tolik ke zjištění, že dvě základní mnohasetleté potraviny Evropy jsou konečně odhaleny jako fuj ;-)

Přidat nový příspěvek