Re: Re: Re: No a ja sa divím

ТаuRus | 21.12.2016

JaroX, asi tolik:
1. - nadsázka. Také jsem netvrdil, že je to tvé autorství.
2. - už jsem reagoval: Rusko jedná v rámci svých možnosti
3. - ohlásili jen vzorek zajatých agentů, ostatní v umlčení, bude se o nich jednat a požadovat se určité ústupky ze strany západu.
4. - za osobní rovinu jsem se omluvil. Popudilo mě celé vyznění tvého příspěvku: "No a ja sa divím", místo snahy o pochopení širších souvislosti a vyhledání více informací. "No a ja sa divím" zní tak, že ty bys na jejích místě jednal jinak a lépe.
5. - to bys musel nějak vyargumentovat
6. - ze slov Putina: s Erdoganem před sestřelením letadla měl velice důvěrné vztahy a vysokou úroveň spolupráce. Putin věděl o všem, co Erdogan podnikal v rámci spolupráce s ISIL a nabízel mu cestu, jak z toho ven. Poněvadž chápal, že Erdogan není režisérem těchto vztahů, ale jen hercem. Ruské letadlo nebylo sestřeleno na příkaz Erdogana, ale Putinovi vadilo, že Erdogan v tom zmatku se obrátil na USA, místo, aby zavolal jemu. Po pokusu o převrat Erdogan leccos pochopil a přehodnotil. Jak jinak vysvětlíš, že do jednání o osudu Syrie Putin zahrnul Turecko?
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/rusko-iran-a-turecko-chteji-byt-garanty-jednani-asada-s-opozici/1429517
7. - Beru na vědomí, už jsem se omluvil.

Přidat nový příspěvek