Re: Re: Re: Re: A túto poznáte?

jh | 15.12.2016

udo, velmi vela si toho napisal, neda sa v jednom prispevku povedat, preco, lebo. na tieto debaty je potrebne si sadnut viackrat, najskor zacat obsirnejsie, potom sa dostat k jadru. inak tu nieco napisem, a bude to vyzerat, ze som tisovec, kotlebovec alebo co, pricom nie som, nebol som. tuka v skratke prave tahal ten spagat viackrat tam, kde proste nemal. tiso viac krat povedal, a s tym aj zomrel, ze jedine, co moze takyto maly narod zachranit, je vzdy tahat za jeden spagat. ked teda kokot kiska povie ano, tak darmo povie fico nie, aj gajdos nie. uz bolo povedane to ano. to je ta chyba. tak isto fungoval tuka, zbytocne podryval autoritu tych "umiernenejsich". inak so samotnym zarnovicanom ja problem nemam, chlap, co ma gule, je na spravnom mieste, a z tohoto miesta je jeho pravom kludne pisat taketo listy a upozornovat.

este lepsie sa to da asi povedat takto cele, ked sa nad tym znova zamyslam: je potrebne vyjadrit odpor v ten spravny cas a drzat sa do poslednej chvilky, ako to ide, nie hned na zaciatku, ako kiska/hacha povedat, jasne, nie je problem.

Přidat nový příspěvek