Re: Fico a Dr. Tiso

jh | 13.12.2016

aspon jeden komentar spomedzi tych vsetkych, ktori je k veci. fakt je ten, ze vacsina naroda v tej dobe bola bud za ludovou stranou, razusovou sns, ale hodzovou rolnickou stranou. zvysok komunisti, alebo pragocentralisti nemali ziadnu realnu silu. bolo v tej dobe vela osobnosti, ktori spolocne tuzili po samostanom slovensku. no a ked to porovname s dneskom, tak cela opozicia je bud cisto protislovenska (sas, most, olano), alebo aspon totalne vymetena (smer-sd, sns, kolarovci, aj kotlebovci). vysledok je, ze nikto nekope za slovensko, resp. je minimum tych, co kopu a ked kopu tak nekoncepcne..

k samotnemu ficovi, aspon par postrehov, z toho jeho blabotania, z ktoreho ste tu tak vsetci hotovi:
1. ok, nemoze ovplyvnovat kopu veci, to je snad jasne kazdemu, ale preco musi este aj na sneme vyzdvihnut, ze podpisal genocidnu agendu 2030 a cetu? vsak ked to potrebuje niekomu ohlasit, tak nech to spravi niekde v pici v bruseli, a nie sa s tym opakovane chvali..
2. rok 2017 bude rok, ked sa bude zaoberat nasimi ludmi. tak jeden priklad za vsetky, vidime, ako sa ludmi arogantne zaobera v kosiciach, kde zavadza novu dan, pretoze dan za byty a domy by mu chujovi nepresla. absolutne sa serie na ludi, tak to je. ci mam pockat do 2017, potom to uz bude ine?
3. zavadza nam chuj NWO v plnom prude. vid zavadzanie nepotrebnych eschranok, kde dostanem spravy od policie, sudov a exekutorov, a potrebujem na to obciansky s cipom? preco to nejde tak ako pri danovom urade len cez certifikat, user a password, kde su navyse posielane naozaj citlive data?
4. pochvalil sa dalsou agendou NWO, a to ze obmedzil platenie hotovostou
5. zastavi akoze migraciu, aby potom schvalil bezvizovy styk s ukrajinou? to preco sa tymto na sneme nepochvalil?

Z mojho pohladu, fico, nech uz robi cokolvek, tak len spomaluje NWO, a nerobi absolutne nic, co by slovakov mohlo principialne ochranit. Ja mu bohuzial ani neverim to, ze je ten, co to NWO spomaluje, on to len robi tak, aby slovaci do poslednej chvile verili, ze to nemoze byt az take zle. dovolim si tiez tvrdit, ze je to len preberac roznych agiend, vie, ze jeho casy su uz ta tam, nie nadarmo ma billboardy po celom slovensku, a tak melie z posledneho, pretoze realne preferencne cisla asi musia byt zle..

jeho najvacsia chyba je, ze ja fakt nevidim nejakeho lojalneho cloveka, ktory by na 100% bol s nim. snad jedine madaric. zvysok komparzu okolo neho je tam len na rozoberanie slovenska.

Přidat nový příspěvek