Re: Re: Re: Smer realita...

Daniela I. | 12.12.2016

Marek, skús sa zamyslieť nad tým, ako je Kotleba onálepkovaný a vnímaný väčšinovou časťou spoločnosti - nacionalista, fašista, extrémista, s výnimkou tých cca 10 % - 15% populácie, čo je už pekná masa ľudí; väčšinový zvyšok populácie "fandí" iným stranám. Predstav si, že Fico pozve na stretnutie županov aj Kotlebu. Čo takéto pozvanie a Kotlebova účasť na stretnutí urobí v spoločnosti? Vieš si predstaviť ten výbuch väčšinového nesúhlasu, rozhorčenia, možno až nenávisti? Nedal by Fico týmto pozvaním zbraň do rúk podpindosníkom, ktorí čakajú len na to, kedy Fico zakopne o nejakú pripravenú prekážku? Nechopili by sa príležitosti také schyzofrénne elementy ako Matelko s jeho "čistou nepoškvrnenou" suitou, ktorý až živočíšnou nenávisťou brojí proti Ficovi a rozdeľuje ešte viac spoločnosť? Alebo také SaSanky elgebetkové? Nesmerovalo by to k veľkým občianskym nepokojom, až by sme sa tu začali mlátiť každý s každým?
Keď spomínam Matelka. Všimni si, nech akýkoľvek novinár či redaktor položí Matelkovi otázku, bárs aj o počasí, po dvoch vetách už točí o kauze Baštrnák, zlodejovi Kaliňákovi a zlodejovi Ficovi, ktorý býva pomaly zadarmo v komplexe Bonaparte. No a keby sa Fico stretol s Kotlebom, tak už má Matelko vo svojej agende ďalšiu horúcu tému na podkúrovanie a hecovanie spoločnosti- Ficov fašizmus. Dokazuj potom rozvášnenému davu Ja nie som fašista! Ja som chcel byť len slušný, korektný, demokratický....
Takže si myslím, že Fico nemá nejaký neprekonateľný odpor proti Kotlebovi, skôr si myslím, že tak trošku v tichosti aj spolupracujú... ale to je len môj názor.

Přidat nový příspěvek