Re: Re: Re: Ďakujem pani Irene.

udo | 11.12.2016

Ano práve z toho furt ma hrôza chytá,
ako to kto zasa lapne, schytá..

Neva..

Ako sme sa neraz bavili, samozrejme, že je lepších mnoho,
no niet ich v zmysle tom, že nechápu dostatočne súvislosti reálnej a ani virtuálnej, javiskovej politiky..poDiovej.

Dobrý úmysel, vzdelanie je fajn, základ, no v politike zďaleka nestačí.
Ľudovo:
"Cesta do pekla je dláždená dbrými úmyslami"
Sociopatov dávate na kľúčové neoficiálne posty
a viac-menej dobromyseľných idiotov, "šmakiny" osadíte za hercov..najlepšie, ak svojej roli naozaj veria, sa s ňou stotožňujú -netreba "preškolovať", motivovať, vyhrážať. Ak dačo príliš šípiť začia, máte hliadkujúcich psov démonkracie na vyrábanie káuz, kompromatu..presstitútky a každých 4-5 rokov pre stádo "voľby".. Po tomto sociologickom prahu chápania totiž aj úplne naivnému, hlúpemu Jankovi z dediny.. z rasprávky, ak je aspoň trochu zdravý, začne dochádzať a začne vymýšľať. Väčšinou práve preto ten Prah 4-5 rokov a cyklické jačanie špinavých infožoldákov po "mladej krvi"

Stádo opíc..oviec je po generácie učené,
nepliesť sa do "panských huncúctiev",
nerobiť nič, len aby som "ťažký hriech" nezrobil.
Poslúchať TU, aby som sa zachránil pre,
asociálnymi inžiniermi vyprojektovanú chyméru posmrtnú.
Vzdať sa TU svojich práv ČLoveka, Tvorcu, Námestníka, Božieho dieťaťa.
Moderne aj nihilizmus: "Všetko je v p.. a aj tak nič nezrobím, protestná kultúra mládeže, drogy, vysokofrekvenčná hudba, konzum opačného extrému adeológie ega, menovanej "len tu a teraz" a po mne potopa, etc.."

inDiviDualizmus (tamdemno-protodialektické hľadanie súvislostí v odlišnostiach) je opakom
egoizmu (nekonečneho "boja protikladov" a "hľadania rozdielov", večného "nesúhlasu" za popierania existencie vlastných dlhodobých zámerov a akože neprítomnosti koncepcie riadenia spoločnosti = svojho prostredia, keďže nezávislosti niet)

Kedysi geo-, dnes ego-centrizmus
Noe a Neo

Ako prejavy ma3x v tej starej populárnej pesničke:
Tigre a stáda opíc..(levy a stáda opíc)..chlapci a dievčatá..

Kto chápete realitu DoStatočne. šup ho do politiky
a budete mierou chápania bývalého davu..i jeho kolektívnym podvedomím a Vis Maior vyzdvihnutí.
Inžinieri sú tiež obmedzení len onou mierou schopnosti rozlíšenia, kraľujúcou v dave.
AKo aj Nikdo správne vraví.

T.j., čo konkrétne robí napr. Fico dobre, čo nie, prečo a ako by to mal robiť. No možno v mnohom často zistíte, že inak prosto robiť nemôže. To je zasa vec druhá. Hrozilo by to klasickou "nehodou", ako sa už i mnohým iným stalo.. Nezabúdajte, že časť našich oponentov sú fakt sociopati.. i keď pomerne hodne inteligentní..

Přidat nový příspěvek