Re: Re: Scientológia je peklo

o peniazoch by som tiež mohol písať | 23.11.2016

Bývala manželka vysávala peniaze skade mohla.
Mali sme decko. Ale ona nie, rodina nepotrebuje peniaze. Všetko dávala na scientológov.
Mnohonásobne predražené kurzy, knihy, CD atd. Nezmyselné pyramídové hry organizované scientologami.
Všetky peniaze končili u scientológov. Keď som uťal peňazovod odo mňa k scientológom - začali problémi.
Stále častejšie mala anglicky hovoriace telefonáty. Že prečo nekupuje (neplatí). A ona skúšala rozne sposobi ako ma okradnúť.
.
A to vštko musí platit aby mohli stoupat po řebříčku OT 1 až OT 9.
OT - to neie je obrnený transportér. To je Thetan. Niečo ako "duša". Ale to je len technický termín. Pretože oni ich o dušu práveže pripravia. To OT 1 až OT 9 by sa dalo skor opísať ako verzie programového zabezpečenia. Proste verzie software, ktorý do nich vkládajú. A ten software je teda mega drahý. A nakoniec ani nefunguje, lebo z nich robí stroje neschopné samostatne tvoriť. Ano niejakými (ukradnutými) metódami ich naučia dobre prijímať informácie (učiť sa), byť chladnokrvnými (psychopatmi) atd. . Lenže toto sa dá naučiť už dávno známimi metódami aj mimo scientológie. A človek nemusí prísť o majetok a dušu.
.
.
Tu učenie Rona Hubbarda je zmes royných náboženstiev a metód, ktoré boli známe za jeho života. On sám nič nové nevymzslel. Len napríklad obyčajný detektor lžy nazval svojím vynálezom pre proces clearingu.
.
.
Inak to "dielo" je komplexné (aj keď pozliepané z vtedy známích náboženstiev a vedomostí). Vedel som, že to nemohol za niekoľko rokov napísať jeden človek. Teraz, keď viem, že sú nástrojom GP - potvrdzuje sa mi to.

Přidat nový příspěvek