Re: GP a M. Zeman

gap | 22.11.2016

Nějak jsem se v diskuzi ztratil. Tak to zkusí, zjednodušit.
Ale první otázka, co znamená a proč padl padl dotaz od Crow G.? Třeba Crow G. odpovíš!

Vyhnu se polemice kdo je z lidského (psychologického) hlediska Miloš Zeman, prezident ČR, byť to samo o sobě je velmi zajímavé, ale takto bychom mohli řešit v dané chvíli zvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa a další.

Co píši dál je můj subjektivní názor, byť podložený pozorováním prezidenta Zemana od samé výhry v prezidentské volbě. Ta výhra sama stojí za polemiku i ve vztahu výhry Donalda Trumpa.

Teď k otázce.
Pan Zeman, hned od začátku, dal jasně najevo, že chápe globální politiku a proto byl do ní přizván. Pan Zeman se vypracoval až na emisara euroasijské struktury globální moci. Zřejmých podporujících indícií je mnoho. Jako poslední uvedu dopis prezidentu Nursultanu Nazarbajevovi předaný Zaorálkem v Atlantě. Např. zde, i když ne z podstatného důvodu: http://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/174766-zaoralek-predal-nazarbajevovi-v-astane-dopis-od-zemana/

K vazbě na KOB a VP SSSR - jsem hluboce přesvědčen, že k prezidentu Zemanovi není žádná vazba. Jde o zcela jiné mechanizmy a zcela jinou rovinu moci.

Přidat nový příspěvek