Re: Re: KOB pohledem teorie manipulace - To HOX

Tony Clifton | 16.11.2016

Udo a Pe-tri,

Hoxův příspěvek a celá diskuze se vede o pochybách. Pokud použiji slova Uda „Opozíciu každopádne potrebujeme, aby sme nebezpečne na vavrínoch nezaspali. Čo najgramotnejšiu „, tak jsme se shodli. Pochybnosti jsou důležité pro obě strany. Pro toho, koho se týkají, mohou znamenat vyladění chyb a posun a pro toho, kdo konstruktivně pochybuje, dokládají, že stále ještě používá svůj vlastní rozum, což je na další diskuzi, zda je to na Leva vůbec žádoucí.

Co se týče otázek ohledně GP a autorů KOB/DVTR, tak to není zrovna dobrá vizitka předkladatelů koncepce a pak se není co divit, že tahle anonymita vyvolává i značné pochybnosti, zejména o cílech koncepce. Pokud je znovu jeden „vyvolený“ národ Pjakinem označován za oběť GP a Udo sám se k samotnému GP vyjadřujete slovy „Nech si môžu konečne v pokoji a dôvere oddýchnuť“, tak nevím, co si mám o tom myslet. Asi vám nemusím dohledávat, co řekl ohledně činnosti GP sám Pjakin a rovněž vám asi nemusím popisovat můj názor na „ony“ vládce světa.

Ohledně anonymity, tak dokážu Uda chápat v anonymitě přispěvatelů v diskuzích, i když ty „milióny sociopatov“, kteří na Uda číhají s nabroušeným nožem, spíše svědčí o tej „klasickej paronoji“. Na tomto místě by bylo vhodné si uvědomit, že samotný mobil nebo PC má o nás obrovské množství informací, včetně možnosti prostorového záznamu atd. Z tohoto pohledu je pro mě anonymita tvůrců KOB/DVTR právě s tím velkým otazníkem.

KOB/DVTR jako open source versus referendum. Pokud neznáme autory, kteří tvoří zdrojový kód koncepce a až teprve teď se zde bavíme o tom, zda pochybnosti nejsou duševním příživnictvím, tak o jakém otevřeném systému se chceme bavit a to pominu (Hoxi promiň) to mazání, pastebiny, atd………
Pro mě je zajímavé, že Udo zcela pominul komentovat tu moji otázku k referendu. Zdrojovým kódem referenda jsme totiž my všichni (občané).

Pe-tri, pokud tady chcete s někým soutěžit, kdo je větší Člověk, tak to taky o něčem svědčí. Nevšiml jsem si, že by kdy jindy z někoho vypadlo, jako zde z Uda, že se vlastně jedná o Ideál. Byl bych rád, kdyby se k tomu vyjádřili i ostatní, protože mi celá tahle diskuze okolo toho Č připadá velice podivná. Alespoň už víme, co to Č znamená a to je také posun

Přidat nový příspěvek