Re: Re: Re: Re: Re: Re: KOB pohledem teorie manipulace - To HOX

Tony Clifton | 15.11.2016

Udo,
nechci být drzý, ale sám mě vybízíte k „přestat se bát myslet“ a tedy i mluvit a ptát se. Zdá se vám jako objektivní tvrzení, že bych to na jejich (GP) místě nedokázal? Do teď nejsem schopen zjistit, kdo je to GP (možná mi v tom pomůžete), my dva se doposud neznáme a dále jste pokračoval výběrem pohádek. Proč z toho mám pocit, jako byste mluvil o nadlidech? Vy je znáte, že jste zvolil takové tvrzení?

Ohledně prstenu moci, proč nepodpoříte referendum? Část vlády (moci) by přece převzal lid sám a nemuselo by to někoho svádět.

Další neznámou je pro mě, kdo je to MY „ak sa ku nám priamo nepridáte“. Uvádíte Lenina, ale ten měl alespoň jméno Uljanov, byl prezentován na fotkách, filmech, mluvil na fórech atd. O koho se jedná ze dnejších? Hox? Sio? Zdeněk? Známe tvůrce KOB/DVTR? Patří mezi ně Žirinovskij-Ejdelštejn?

Mluvíte o otevřenosti systému a přitom i my dva si zde píšeme v anonymitě. Copak je co skrývat? Někdy se mi zdá, že vy skalní se vzájemně znáte, když víte kdo má jaký web a tak.

Co říkáte konkrétnímu ovoci systému: smazáno, pastebin, trolling, psycho-trockista, inkvizitor, kádrovák a velká řada dalších?

Přidat nový příspěvek