Re: Re: Re: Ponert

M.C. | 01.11.2016

Taky jsem na to hleděl, proč nad tou občankou tak dlouho diskutují. Bohužel přes dialog v popředí není rozumět o čem se baví. V každém případě bych se snažil dostat svoji občanku zpátky do ruky a následně do pouzdra v kapse.

Pana Ponerta vidím poprvé, ale moc dobrý dojem na mě jeho chování nedělá. Zbytečně pindá a provokuje, dělá chytrého.

Jsem si to pustil znovu a podle hlasu ten, kdo nabízel svědectví o totožnosti pana Hlávky není pan Ponert, ale kameraman.
Nicméně, měšťák nemůže jeho návrh na dosvědčení totožnosti ignorovat, zvlášť poté, co perlustrovaný prohlásil, že u sebe OP nemá. Z hlediska zákona je prokázání totožnosti svědectvím platný postup, pokud je ovšem známa totožnost toho, kdo svědčí. Tam měla následovat otázka: A vy průkaz totožnosti máte?
No tak dobře, tak se mi prokažte a já vezmu vaše svědectví v potaz. Chtělo to prostě profesionálnější přístup.

Chování pana Hlávky taky není příliš profesionální. Jestli je novinář, tak by se měl umět chovat k lidem, s nimiž má co do činění. Prohlásil, že nemám u sebe občanku s takovým výrazem ve tváři a takovým tónem, že z toho v podtextu zaznělo: ,,Teď jsem s tebou vyběhl. Všichni se podívejte, jak jsem ho dostal..."
A následně v podobném stylu pokračoval. Jenže policajt se ani takovým machrováním neměl nechat strhnout a vyvést z klidu.

Na to, o jak malichernou příčinu se původně jednalo, se to celkem zvrhlo. Já už jsem takových videí s nesmyslně tvrdým postupem MP vůči člověku, který se ničeho nedopustil, jenom se slovně zastával někoho, koho MP cvičila, viděl několik.

Přidat nový příspěvek