Na vodě?

hlásná trouba | 29.10.2016

Mám pocit, že text byť pečlivě zpracovaný stojí na vodě. A to z jednoho prostého důvodu. Zahrnuje sice "všemocného GP" a Americké neokonzervativce, ale pomíjí podstatné proměnné lidského společenstva. A témi jsou všechna negativa lidského psyché obyvatel České kotliny. Jsou pomíjena hloupost, arogance, hrabivost, ješitnost...... Už za soudruha platilo heslo " iniciativní blb horší třídního nepřítele ". To asi vystihuje všechno. To, že ta čeládka která se odkopala v Krausově uvolnění má perspektivu zamlženou hvězdami a pruhy je evidentní. Ostatně ta starší část vystupujících jsou spojeni s disentem a tedy s dlouholetým přijímáním dotací z kasy CIA. Každému kdo je soudný musí být jasné, že když mi někdo něco nutí zadarmo tak za to bude jednou něco chtít. Prostě takový kmotrovský přístup. Je tedy evidentní, že teď pán zapískal a smečka se může přetrhnout ve svém štěkání aby dostala další ohryzanou kost. K téhle smečce je přidružena nová garnitura mladých a nadějných, kterým jsou připraveny finanční háčky ( Mádl ) protože je třeba je přesvědčit a ujistit, že tenhle myšlenkový proud je jediný správný. Celé to seskupení pravidelně poštěkávající na prezidenta je zarámováno volebním neúspěchem Karla s čírem. Tedy TOP 09 a KDU-ČSL. Nenechte se mýlit. Poslední kroky Jurečky, Bělobrádka a Hermana jasně dokládají jednotnou ideovou linku mezi těmito zdánlivými soupeři, pražskou kavárnou. Opomíjena je však role vysokého školství. Odpor rektorů je veřejně znám. Málo váhy se však dává zmanipulovanému studentstvu. A je to opravdu velký PROBLÉM! A to už i na regionální úrovni. ( Mám to z vlastní zkušenosti, z vlastního vrhu a je to věřte mi úděsná realita co jim přednášející lejou do hlav. ) K babišovi asi tolik. Když čtu komentáře na jeho hlavu, nemohu se zbavit dojmu, že všechny vycházejí ze stejných zdrojů a hodnocení, ale z žádné osobní zkušenosti. Lze tedy posuzovat pouze akty a ne komentáře. Nebudeme si nic nalhávat. Babišovo počínání je krom ekonomické činnosti ministra financí nečitelné. Nelze jej jednoznačně zařadit ani k jednomu proudu. Tedy globalistům nebo zastáncům národních elit SS. Těch možností bude zřejmě povíce než si snažíme sami sobě namluvit. Co se mu však nedá upřít je úsilí o zvrácení negativního ekonomického vývoje. 1. Za 2. Zpřetrhání finančních veletoků vzniklých za 25 let mezi politiky a reálnou ekonomikou což samo o sobě vedlo k oligarchizaci našeho prostředí. 3. Činí to vše proto, že si chce ukojit své ego a nebo mu záleží na osudu jeho vlasti? 4. Na základě informací o jeho minulosti, kontaktech a vazbách si troufám tvrdit, že byl pověřen úkolem ve prospěch národního státu. A o nic jiného než o svébytný národní stát se dnes nebojuje.

Přidat nový příspěvek