Re: Re: Re: Re: Prečo prekvapený teraz?

jh | 21.10.2016

co sa mne nepozdava je, ako su pjakinom celkovo prezentovane veci ohladom zidovstva. su to podla neho tiez len podpidnosnici, sice najvyssieho stupna, ale o to horsie pre nich, pretoze gp na nich zvaluje vsetky svoje neuspechy a preto su udajne aj najviac frustrovani. mozno aj ano, su, aspon naoko urcite, presne tak, ako putin do nejakeho 2013-teho, ked ukazal prostrednik zapadu na ukraine. myslim si, ze tak ako rusko ma fenomen putin, tak aj zidia si vytvorili svoji kastu vyvolenych, teda nejake svoje kapacity, a maju svoje vlastne ciele. ono totizto, ich kadrova zakladna vznikala ako jedna z prvych cca od roku 1860 a v ohromnom pocte. su to proste ludia znali v X oblastiach. narazka, ze je zid nie je urazka, ale skor bolo myslene vrana k vrane sada. pochvali kirienka (svojho konika), ktory ma teda za sebou par dobrych lapsusov, no patrioti su v kazdom pripade len tupe ovce, ktore nic nechapu. ti tupi patrioti ako bednov, ci motorola ktori sice nic nechapali, ale zachranili pri tom mnoho ludskych zivotov na donbase.
takze potom to cele rozpravanie pjakina moze mat troska iny charakter, moze to byt cele len namotavka na ciele, ktore pozna len on, a ktore ma bohvie kym dane. chcem mu verit, ze to cele mysli uprimne, ale proste uplne mu verit zatial fakt nemozem. to je cele.

Přidat nový příspěvek