Zaujímavé

MaRcel | 18.10.2016

Niekto v Ruskom KSB musel čítať Carlosa Castanedu, súdim podľa viacero informácií podávaných...napr.glob.řečiště záměru. Koniecc koncov pred mnohými rokmi aj mňa naň upozornili moji ruský a bulharský priatelia a priateľky...A vďaka tomu som sa nezamotal do všetkých tibetských, indických, Anastázií, scientologických, jehovistických,channelingových a neviem akých svetuškárskych k.....ín. Pretože ak má človek problémy tak má tendencie hľadať a tak...
Veľa píšem a nechce sa mi. Podstata: zacyklili sa aj starý šamani a preto prišlo niečo hrozné a a rozbilo im hlavy a zrušilo ich bohorovnosť. Ale to boli šamani úplne iný a ďaleko mocnejší než si čokoľvek dnes vieme predstaviť a spájať s nimi.. Ale dôležitejšia je informácia o Orlovi, ktorý stvoril všetko vo vesmíre, vyžarovanie jeho emanácií a stvroil vvedomie všetkých žijúcich bytostí a nie len na zemi...a v čase smrti vysáva z ka6dej bytosti jej vedomie lebo je to jeho potrava...A je absolútne zbytočné sa k Orlovi modliť, lebo jeho ľudská časť je príliš malá, aby pohla celkom. Ale šamani sa naučili ovládať zámer (skáčem teraz z témy), niektorí sú majstrami zámeru... No a potom sú tu Blátivé stíny...anorganická bytosť, ktorú poslal Vesmír na ľudí... A tu je tá pointa dobra a zla a náboženstiev a hádok a úvah a pravdy a klamstva a všetkých tých "ľudských"sračiek, lebo... Lebo aby si nás mohli podmaniť a živiť sa našou energiou alebo žiarivým jasom vedomia, museli nám vnútiť svoju myseľ, svoj spôsob rozmýšľani (nie vedomie ale myseľ). Takže máme dve mysle, jedna je v pozadí zdeptaná a utláčaná a čokoľvek vám, nám chodí po rozmysle a ako to vnímame je ich dravčia myseľ. Stojí za to prečítať si jeho knihy ale všetky až tak sa obraz zloží. Lebo tam nie sú žiadne úvahy a pocity a ochkanie akrochkanie nad nesprvodlivosťoua kto a kedy nám pomôže a podobné ľudské sračky. Pretože žijeme v zasratej dobe na zasratom mieste svoje z... životy. Alebo možno žijeme v úžasnej dobe, na nádhernom mieste a úžasnom čase... Tie knihy naučia človka pokore bojovníka a nie pokore žobráka. ALe iba Carlos Castaneda..Nechoď ľahšou cestou cez tých českých a iných amerických kvázi šamanov, lebo tí vedú ľudí do riti s prekrútenými učeniamy a parazitovaním. Tak lovu zdar a nechajte si mudrovanie svojej dravčej mysli, ktorá nájde sto dôvodov prečo nie a dvesto dalajlámov kroým budú na diaľku bozkať riť, alebo iných "osobností", ktoré na diaľku obdivujú a analyzujúa :-)))

Přidat nový příspěvek