Re: Židovská otázka - scientologia

Nikdo | 11.10.2016

Nepovažuji se za profesionála, ale kousek po kousku se seznamuji s KSB a DVTR. Takhle to uchopuji. Židé fungují jako nástroj GP na řízení, ale už to nefunguje jako dříve nástroj se opotřeboval a změnila se nálada a situace ve společnosti, tak se má GP dvě další možnosti po odpisu židů použít Armény nebo rovnou použít další způsob jak lidstvo zotročit pomocí "scientologické" doktríny (na bolest zapomeň (tu ti vymažeme), soustřeď se na přítomnost, protože minulost a budoucnost přinášejí obavy, svět je v pořádku - my/já se o něj postará, míněno GP).


Poznámka - moje osobní analogie:

Proti zákonu:
"vše se děje podle morálky a etiky všech zúčastněných". Nebo jinak z mého dřívější okruhu zkoumání (Budhovo učení), kde je definice: "Všichni podléhají následkům svých činů".
ani GP nic nezmůže.

Ani GP nemůže bez následků ublížit nevinnému, proto nás musí mást, aby jsme padli do pasti (... touha po slávě, po moci, po penězích, po požitcích ...)

Teď analogie, "židé" jsou pro mně "čerty", služebníky GB (ďábla), kteří svádějí lidské bytosti ke zlu doktrínou zlatého prasete (půjčováním peněz). Pokud lidé podléhají pokušení (např. v reklamních šotech na půjčky) získá GP oprávnění na svoji existenci, protože kam s morálně upadlými bytostmi do pekla různých potíží - trochu jiný tréning. Takže vše záleží na nás. Národy mají o tom spoustu příběhů jak je bytost čertem(židem) pokoušena a skrytě varuje před nástrahami peněz (židy s jejich zlatým prasetem). Nicméně je výhodné najít si přátelského čerta. Mimoto na nevědomé úrovni mnozí židé nechtějí sloužit zájmům GP, to říkám proto, aby to nesvádělo my proti nim, klíč je v chápání a porozumění světu kolem nás. A další klíč je morálka (pozor morálně silný nemůže být hloupý - hloupost to je druh lenosti, když nevím tak se zeptám), která funguje jako velmi silná ochrana. (Například kdo by navozil migranty do Evropy, když by se nenašla dostatečná část populace, která z toho bude těžit bez ohledu na následky pro Evropu).

Přidat nový příspěvek