Re: .

udo | 05.10.2016

Áno, vyzerá, že táto interpretácia by mohla byť z pozície vyšších štruktúr riadenia veľmi blízko realite.

Ide o jeden z kľúčov napájania emócii, obrazových projekcii, odohrávajúcich sa programovo v mysliach stáda, na príslušnú preddefinovanú kolektívnu osobnosť.

Je žiaľ do veľkej miery irelevantné, ako to samotné ovce, kone vnímajú.
Pr.:
Ako keď je jedno, čo si kto myslí o MS Windows,
no keď sa vám tam vyhodí nejaké okienko
a vy ho nedostatočne chápajúc potvrdíte, prosto podľa programátorom definovaného skriptu kapacitu svojho PC napr. v rámci siete k dispozícii na nejaký účel uvoľníte, dáta odošlete, atď.

Viď aj rôzne "remote access procedure" v rámci "hackerských" útokov, keď stačí, že vo vašom operačnom systéme (podvedomí) je nejaký "backdoor" kulturologicky predprogramovaný: "nejedz zo stromu poznania, moja vina, moja vina, moja preveľká vina (delegovanie viny na obeť útoku), cisárovi cisárovo, Amen, atď.."

..nie je ich zasa až tak veľa, aby neboli nápadné, no sú profesionálne umiestnené. Alebo téma dostatočne komplexne a "bezpečne" zavíreného kulturologického operáku, včítane bezpećnostných poistiek proti odvíreniu, prebratiu kontroly iným operákom..hoc aj Bohom

Pričom následne nevyhnutne prichádza k aktivácii naopak bezpečnostného systému nadradeného supersystému (Božiemu dopusteniu) a tak k úrazom, či psychosomatickým ochoreniam prechádzajúcim za neprítomnosti korekcie potenciálne až k exitu..ak daný kolektív a/alebo jedinec ohrozuje harmóniu svojho okolia..UniVersa..ciele Vis Maior (HNOR)

Toľko v skratke z pohľadu Sociologickej mechaniky

Přidat nový příspěvek