Re: Re: Zdravím, Lux :)

JaroX | 04.10.2016

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Na mnohé si mi pomohol urobiť si lepší obraz :)

Ono... je to dosť "haluz" keď má človek 40+, výšku, skúsenosti... a pritom zistí, že vlastne nevie skoro nič, aspoň teda skoro nič podstatné. Pritom mnohé filmy, knihy, články na internete dávajú zaujímavé otázky a často aj odpovede, len väčšina naokolo to hádže do toho istého koša ako kolu a čipsy a zároveň platí, že sa cez to všetko za jeden život "neprekúšeš". (Teraz by asi mala zaznieť reklama na KOB a DVTR, že? :) )

Áno, mnoho z toho, o čom píšeš, je možné nájsť aj na ezoterických weboch, rôznych knihách... nedávno som začal s KOB-om, DVTR som ešte nečítal (ale tam bude asi jadro toho, čo hľadám). Ak ťa teda tu mám a môžem sa na niečo spýtať, bolo by to toto:

(1.) Vibrácie, frekvencie kmitania... a čo takto "lietajúce mušky" na belasej oblohe = prána ???

(2.) Sociálna psychológia a analýza snov, ... hypnóza, regresná terapia. Táto oblasť súvisí s mojou otázkou na začiatku vlákna. Ak som ťa správne pochopil, GP nemá možnosť vstúpiť cez agregori do SNOV ľudí (všetkých, čiže ani "židov" a ani "elít")? A samozrejme mám záujem o ďalšie info v súvislosti s analýzou snov a vplyvom HNR.

(3.) GP cez svoje agregori (ak nie som "žid" ani "elita") na mňa nepôsobí, ale používa rôzne metódy (vysokofrekvenčná hudba, informačný smog ...), aby mi sťažil prijímanie nízko-frekvenčných agregorov - HNR, rodové, národné - alebo aby mohol regulovať moje "napojenie" na ne? Ak som futbalový fanúšik, nabíjam energiou agregor GP, ale tento agregor už na mňa spätne nepôsobí (lebo nie som "žid" ani "elita")?

Chápem, že tu nie je priestor obšírne odpovedať na všetky moje otázky, ale budem rád, ak mi odpíšeš aspoň v krátkosti.

Přidat nový příspěvek