Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímalo by mě

Hox | 24.09.2016

Samozřejmě odpovědět můžu bez problémů, jen mě to trochu překvapuje protože odpovědi jsou v samotném textu.

GP si uvědomil, že v kapitalismu dříve nebo později dojde k závodům ve spotřebě a k exponenciální likvidaci biosféry Země a jejích zdrojů (což se děje), a že pokud se kapitalismus rozšíří na celou Zemi, lidé ji sežerou jako kobylky.

buržoazní projekt a kapitalismus obecně měl být podle plánu zlikvidován marxistickým projektem, permanentní revolucí která by po celém světě zavedla pseudosocialismu založený na marxismu, kde by byla spotřeba zdrojů řádově nižší a kontrolovaná.

Tím, že Stalin odepsal marxismus svou poslední prací, byl GP nucen celý projekt zabalit a improvizovat, kdyby totiž v marxistickém projektu pokračoval, na základě Stalinovy práce by intelektuální kapacita ruské společnosti identifikovala jeho podstatu a vypracovala by alternativu, na jejímž základě by byl možný skutečný socialismus a komunismu, tedy obrazně řečeno, KOB by vznikla o 20-30 let dříve.

GP také nemohl jako první odstřelit USA, protože SSSR byl životaschopnější systém a mohlo opět dojít k výše uvedenému scénáři. Musel tedy prvně demontovat SSSR (což probíhalo od roku 53 do roku 91), načež se mu opět procesy vymkly z rukou a USA-elita si začala dělat co chtěla, proto rozšíření buržoazního projektu na celý svět, což nebylo v plánu. Původně bylo plánováno že USA zaniknou cca do roku 2000, a SSSR 2.0 bude znovu zkompletován v letech 1996-2000, poté co společnost bude naočkována proti kapitalismu na věčné časy přes "šokovou terapií".

Ano, současná situace je důsledkem permanentního selhávání GP v realizaci svých klíčových plánů posledních nejméně 100 let.

Jinak se trochu divím, protože všechno na co se ptáš je tu publikováno několik posledních let, naposledy např. zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/neni-bolsevik-jako-bolsevik-aneb-co-doopravdy-znamena-stalin-zradil-marxistickou-revoluci/

Přidat nový příspěvek