Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímalo by mě

Hox | 24.09.2016

Poté, co se GP nepodařilo odepsat buržoazní projekt pomocí ideologických, finančních a silových prostředků (marxistický projekt, který selhal), přešel v likvidaci buržoazního projektu na vyšší prioritu obecných zákonitostí bytí lidstva a spustil likvidaci skrz biologickou a kulturní degradaci, tedy, vyprojektováním takové kultury, která zabezpečí demisi Západu během několika desítel let. Odtud pramení všechny ty LGBT, juvenálka, propagace drog a singles, rocková a elektronická hudba, drogy, kult zábavy, vše namířené proti tradiční rodině a tradičním hodnotám, migrace a islámské komunity v západní evropě od 60-70 let, feminismus, diskriminace bílé pracující většiny a tak dále.

Cíl je stále stejný, likvidace buržoazního projektu, jen se změnili prostředky. Islámský evropský chalifát je druhá fáze tohoto plánu: poté, co sem sluníčkáři ve všech zemích Evropy natahají miliony muslimů, kteří se množí tak 10x rychleji a budou dostávat přípavky a podporu, o které se bílým může jen zdát, tak po nějaké době se zformuje kritická pseudoislámská biomasa nabitá hormony, které jejich mullové a muftíové poukážou na zkaženost a pokleslost Západu (podporoa LGBT a Homo, rozvracení dětí už od školek atd), načež "noví evropané" staré evropany hromadně podříznou, nebo původní evropané zmobilizují síly, překlopí systém do fašismu a vypořádají se s "novými evropany". V obou případech bude buržoazní projekt v Evropě zlikvidován, buďto bude chálífát nebo obdoba fašistického německa.

Toto byly původní plány, se kterými se celý projekt v 60-70. letech minulého století spouštěl. Kvůli vzestupu Ruska, které nebylo v plánu, ale musel GP plány zpomalit a Evropu zase stabilizovat, aby představovala protiváhu Rusku a nástroj tlaku na něj, zatímco USA bude podstupovat rozpad nebo perestrojku a kompletně zmizí ze současné role.
V Evropě se tedy střetly dva plány:
- dlouhodobý plán GP na islámský chalífát / otevřený fašismus v Evropě
- a státní "elita" USA se snaží nahnáním milionů uprchlíků vyvolat zde občanskou válku, díky které vznikne 3. světová válka a na její úkor USA řeší své problémy a zachovají si status velmoci.

V rámci jednoho procesu se tak vlastně střetly dva protichůdné cíle: USA využili připraveného plánu a nástrojů, ale snaží se zajistit aby invazní vlna byla co největší, nezvládnutelná, a GP se snaží, například ústy Zemana, zase situace stabilizovat, protože válka v Evropě mu nyní dělá čáru přes rozpočet všem jeho plánům.

mimochodem, všechno co jsem napsal je podrobně popsáno ve zde přeložených analytických zápiskách VP SSSR, tak za poslední 2 roky. Pokud přečteš všechny, nemůžeš minout.

Přidat nový příspěvek