Re: Re: Re: Re: Re: Zajímalo by mě

Sio | 24.09.2016

Otázka je, co vlastně chce GP. Kromě GP tu máme také VP USA, který reprezentuje státní elity USA. Ten je momentálně s GP v konfliktu, lze to vypozorovat i z přednášek Pjakina.
Takže otázkou je, kdo vlastně podporuje neomarxismus (multikulti, migraci, menšiny, korektnost, pozitivní diskriminaci atd.)? Já bych řekl, že je to spíše klika kolem VP USA (Clintonová, Biden, Merkelová a elity EU, které slouží VP USA). A rovněž usuzuji, že GP se to nelíbí. GP chce totiž oslabit moc státních elit USA (a tedy i USA, čeká je něco jako SSSR v 90-tých), protože se mu snažily přerůstat přes hlavu. Dělá to už od 80-tých let, začalo to tunelováním výrob z USA do Číny. A daří se mu. USA už nikdo nemá rád, mají jen NATO a vlezdoprdelky v evropských elitách. Hroutí se jim rozpočet, astronomicky vzrostl počet lidí na podpoře, prestiž dolaru jde pomalu do kytek. VP USA je mocná síla, ale její moc postupně eroduje. Nejde to přes noc, připomínám, že GP řídí bezstrukturně.
Řekl bych, že GP nechce úplný pád USA, chce triumvirát tří nejmocnějších zemí USA, Rusko, Čína. O co mu jde s Evropou, to mi poněkud uniká. Opravdu islámský chalífát? A co mu to přinese?
GP nechce jedinou světovládu, světový superstát. Vznikla by mu silná konkurence. GP podle taktiky "Rozděl a panuj!" potřebuje více států konceptuálně ovládaných právě jím.

Přidat nový příspěvek