Re: K bodu 8.

Nikdo | 16.09.2016

Proč tiskovka proběhla až den po propuštění?
Nevím přesně. Ale "clear technologie" mají nějaký průběh. Logicky čím více oddalováno, tím spíše to nahrává maskování. Pravdu lze říci hned, lež je potřeba vymýšlet a zapamatovat nebo jinak ohnout zkutečnost, aby působila věrohodně (např: právník už vymyslí nějakou prezentaci, kde vypadá postup klienta nejlépe).

A pokud byla karanténa nutná k vymytí mozků, tak proč byla u pozdějších výprav zrušena?
Něco na poprvé je to vždy nejtěžší a je tam největší pozornost. Vytvořit vzor trvá, kopie pak již jde mnohem snadněji.


Oba argumenty považuji za velmi slabé k vyvracení.


Abych se mohl vyjádřit k bodu 8, potřeboval bych nějaké video z té tiskovky s velmi dobrým rozlišením. Intuice mi funguje velmi dobře, dokonce mám problém s argumentací (nevím hned proč, ale něco mi říká) a až za delší čas dohledám proč je to správné a potvrdí mi intuitivní řešení ve velmi vysokém počtu případů, Ti, kteří mně znají déle už berou v úvahu mé divné rady a nápady.


Intuice mi říká, že let na měsíc neproběhl.


Protože argumentuji intuicí, nějaké osobní zkušenosti:
Vzpomínám na svoji první intuici jako dítě. Byl tatíček Stalin všemi chválen a obdivován a ze dne na den to byl zločinec. Bylo to velmi divné pro moji dětskou duši a měl jsem zvláštní pocity, že něco nesedí. Potvrdilo se mi to až zde na těchto stránkách v článcích pomluvený Stalin. Pamatuji si další věci jak od dětí z elitních rodin byl šířen obdiv Americe (byli jí úplně poprděný, jak se u nás říká) a další věci, které teprve teď dávají smysl. Vše je dohledatelné a hlavně je potřeba dobrá paměť. Velmi dobře si dodnes pamatuji jak jsem věci vnímal jako dítě, jako dospívající ... jakou jsem měl náladu jak jsem věci vnímal a vyhodnocoval a jaká nálada a vnímání byly ve společnosti.

Pozor intuice není 100% spíše naznačuje směr a následně vyžaduje tvrdou práci a poctivou matematiku co vlastně říká a jestli to není nějaké okouzlení. Lehkomyslné spolehnutí pouze na intuici se mi nevyplatilo.

Přidat nový příspěvek