Re: Re: Re: Re: .... len tak

Sergio | 14.09.2016

.... veeeelmi dlho som vahal nad dalsou odpovedou , pretoze vediete debatu a to nielen tu a teraz , dost konfrontacnym tonom (... nechcite prosim opat dokazy ..... :-) .....) , ale budiz ...
ad 1prosim citajte s porozumenim .... ja som sa nikde nezmienoval ze viem o existencii 6 podporovaneho systemu vyvoja a realizacii dopingu , ale budiz odpoviem Vam vasou "recou"....
....metrologická průkaznost znamená schopnost sestavit objektivní, kvalitativně kvantitativní definici charakterizující přírodní, nebo sociální jev(systemovy doping) prostřednictvím 1) měřící přístrojové základny, nebo 2) lidských smyslových orgánů, nebo 3) „úsudkem“ ... a porozmyslajte o Vami vynucovanej kvalite dokazov .... (a ak by som ich aj mal v takej kvalite aku pozadujete t.j. pravnej , preco by som ich mal zverejnovat ? z akych dovodov ,? co ak s tym v podstate suhlasim a rusakom to schvalujem...amici mali Balco a pod. Co ak su mi rusaci sympaticki a snazim sa od nich ucit ? Co ak vobec nesuhlasim s dopingom a vrcholovym sportom ako takym ,vid. vase spravne argumenty , ale tvrdim ... kazdy nech si blbne po svojom ?)
p. Hox nehladajte prosim za kazdym prispevkom , ktory nerezonuje s Vasim vnutornym presvedcenim a vierou hned Vasho ( a oooho hlavne protirusky orientovaneho ) oponenta . .... nemusite , a verte ze ani nemate , vzdy pravdu ...dopoviem Vam malou odbockou ...Clovek nechce pocut pravdu , chce pocut , ze to comu veri je pravda .... a bohuzial tyka sa to jak obmedzeneho hlupaka tak aj zadubeneho mudraka .....
ad2. meldonium ozaj si myslite , ze jeho jedinou "vlastnostou" je ze ho mali pouzit ako zbran na rusov ? ze vobec nezvysuje vykon sportovca ? ..... napoviem Vam .... pomaha napr. aj takym sposobom ako napr. zosilnena poloos v naprave u rally auta , albo tzv. ostre vacky v motore .... a to sa este nezmienujem , ze kazdy liek ma okrem svojich hl. terapeutickych ucinkov aj tzv. vedlajsie a tie su niekedy tie HLAVNE ... napoviem Vam , ..... clenbuterol .....
ad3 ... ze som Vas nepresvedcil ? mate pravdu , ani to nebolo mojim cielom. ..... :-) .... , ja len som chcel dat citatelom moznost ineho uhlu pohladu na danu problematiku , aby mali moznost aj ineho , neortodoxneho nahladu na danu realitu ..... ci jedine spravneho , (....ale hlavne NIE rusov znevazujuceho ...) sa neodvazujem tvrdit .....
ad4 p. Hox uprimne si skuste odpovedat na nasledujuce otazky : Ak uzname ze existuje Zapadna propaganda (a ako vieme obaja EXISTUJE), myslite si ze rusaci su taky zadubeni , ze neodpovedaju podobne ? A ze nie vzdy im to vyjde ? Ak uzname ze existuju nadopovani sportovci na zapade a program , vyskum a vyvoj novych preparatov a postupov (a ako vidime obaja vid. aj tu hore. ta gymnastka al. Wiliamsky a pod. o Armstrongovi som tvrdil ze sype roky predtym ako sa o nom len zacalo spekulovat , a poviem Vam pikosku NIKTO MI NEVERIL , dokonca ani v "nasich" kruhoch vraj to neeeeeexistuje , nemozneeeee to by uz davno niekto vyniesol von ....), ze v Rusku su taky idioti , ze svojich sportov nechaju napospas osudu a "terminatorom " zo zapadu ? Myslite si ze cisty sportovec , moze vyrovnane sutazit s nadopovanym ? ... a svete div sa , rusaci maju aj niekedy aj navrch nad nadopovanym zapadniarom ....
ad 5 p. Hox ci mi verite al. nie , ale obaja sme s najvacsou pravdepodobnostou zmyslanim a zrejme aj moralnymi hodnotami na tej istej lodi .....
prajem Vam pekny vecer :-)

Přidat nový příspěvek